Ashen
Ashen

Ashen

Ashen, yuva diyebileceği bir yer arayışında olan bir gezginin hikâyesini anlatan aksiyon dolu bir açık dünya eşli rol yapma oyunudur.
Pasif Eşli Çok Oyunculu
Ashen'de maceraya atılırken, zaman zaman büyük bir açık dünyada, Journey'in pasif çok oyunculu oyununa benzer şekilde diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Onlarla nasıl başa çıkacağınıza karar vermek size kalmış - kötülüğe karşı birlikte savaşın, onları grubunuza davet edin veya basitçe görmezden gelin.
Sonu Sürprizli Souls
Ashen, oyuncuları cezalandırıcı ama tatmin edici geniş bir dünyayla tanıştırarak, "souls"un dayanıklılık tabanlı savaş türüne bağlı kalıyor. Sürpriz ise şu - her oynayış deneyimi birbirinden farklı. İster bataklıkları keşfediyor veya bir fiyordu araştırıyor, ister eski bir sarayı yağmalıyor olun, herhangi bir anda bulunduğunuz yer, maceranızın rotasını önemli oranda etkiler. Bu acımasız bir açık dünya; siz sadece içinde yaşıyorsunuz.
Yaratıklar + Savaş
Ashen'da, saldırgan düşmanlardan bulunduğunuz yere özgü yaratıklara kadar, tehlikeli karşılaşmaların sonu gelmez. Çevreyi ve oranın sakinlerini incelediğiniz ve körlemesine uçmak yerine maceranızı planladığınız için ödüllendirilirsiniz. Dünya içerisinde yer alan flora ve faunalar sadece fantastik değil, genellikle ölümcüllerdir. Ne kadar önemsiz olursa olsun, her karşılaşma vahim sonuçlar doğurabilir.
İşin Sırrı Zanaatkârlıktır
Hayatta kalanları keşfettikçe, onları Kasabanıza davet etme seçeneğiniz olur. Ancak bunlar öyle basit maceracılar değillerdir - nalbantlıktan tutun toplayıcılığa kadar birçok ustalık ve uzmanlık becerisini beraberinde getiren potansiyel işbirlikçilerdir.
Öykü + Puan
Ünlü fantezi yazarı Mark Lawrence (The Broken Empire üçlemesi) ve ünlü grup Foreign Fields, Aurora44'teki geliştirme ekibi ile yakın bir şekilde çalışarak uyumlu ve benzersiz bir hikaye ve ses ortaya çıkarmıştır.
Aralık 2019’a kadar Epic Games mağazasında PC’ye Özel

Eklentiler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 (64 Bit)
İşletim SistemiWindows 10 (64 Bit)
DirectXDirectX11
DirectXDirectX11
İşlemciIntel Core i3 @ 3.5 GHz veya AMD FX-4170
İşlemciIntel Core i5 @ 3.5GHz veya AMD FX-6 Core
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNvidia GeForce GTX 760 veya AMD R7 270X (2 GB VRAM)
Ekran KartıNvidia GeForce GTX 970 veya AMD R9 290X (4 GB VRAM)
Depolama15 GB gerekli
Depolama15 GB gerekli
© 2019 Aurora 44, LTD. Annapurna Interactive tarafından özel bir lisans ile yayınlandı. Tüm hakları saklıdır