Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Back 4 Blood: Ultimate Sürüm
Back 4 Blood: Ultimate Sürüm

Back 4 Blood: Ultimate Sürüm, ana oyunu, 4 karakterlik Savaş Görmüş Kostüm Paketini, ek dijital oyun ögelerini ve ayrıca gelecek üç indirilebilir içerik ve daha fazlasının yer aldığı yıllık pasoyu içerir.

Back 4 Blood: Ultimate Sürüm

Back 4 Blood: Ultimate Sürüm satın al ve şunları elde et:
• Ana Oyun
• Yıllık Paso: Yeni Hikâye, Oynanabilir Karakterler, Özel Mutasyon Geçirmiş Parazitli içeren üç yeni indirilebilir içerik ve daha fazlası
• 4 Savaş Görmüş Karakter Görünüm Paketi
• Oyun içi ek dijital ögeler: Nadir Bayrak, Amblem, Sprey, Unvan
Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Parazitlilere karşı verilen savaşın merkezindesin. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Parazitlileri ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.
Eşli Oyun Hikâyesi
4 oyunculu eşli oyun hikâyesiyle gitgide zorlaşan görevlerde mücadele ederken hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Toplamda 3 arkadaşınla birlikte oyna veya tek başına savaşta ekibine liderlik et.
Özelleştirilebilir 8 Temizleyiciden birini seç ve gitgide güçlenen yaratıklara karşı stratejini geliştirmek için geniş ölümcül silah ve öge yelpazesinden faydalan.
Çok Oyunculu Mücadeleci Oyun
PVP savaşlarda arkadaşlarınla birlikte veya onlara karşı oyna. Bir Temizleyici veya korkunç bir Parazitli olarak oyna. Her iki tarafın da kendine özgü silahları, becerileri ve yetenekleri vardır.
Olağanüstü Yeniden Oynanabilirlik
Her defasında daha farklı bir deneyim yaşamanı sağlayan ve zorlu savaşların altından kalkman için kontrolü sana bırakan yepyeni bir "rogue-lite" Kart Sistemi.
Oyuncunun eylemlerine göre kendini sürekli ayarlayan Oyun Yöneticisi sayesinde heyecanlı görevler, olağanüstü oynayış çeşitliliği ve daha güçlü Parazitli birlikleri seni bekliyor.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi64 bit Windows 10
İşletim Sistemi64 bit Windows 10
İşlemciIntel Core i5-6600 (3.3 GHz) VEYA AMD Ryzen 5 2600 (3.4 GHz)
İşlemciIntel Core i5-8400 (2.8 GHz) VEYA AMD Ryzen 7 1800X (3.6 GHz)
Bellek8 GB
Bellek12 GB
Depolama40 GB HDD
Depolama40 GB SSD
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050 Ti VEYA AMD Radeon RX 570
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 970 VEYA AMD Radeon RX 590
DirectXDX 12
DirectXDX 12
Diğer1080p / 60fps / Düşük Kalite Ayarları
Diğer1080p / 60fps / Yüksek Kalite Ayarları
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya) Metin: Arapça, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Türkçe
BACK 4 BLOOD™ © Turtle Rock Studios, Inc. All Rights Reserved. BACK 4 BLOOD™ and the BACK 4 BLOOD™ logo are the trademarks and/or registered trademarks of Slamfire, Inc. throughout the world. WARNER BROS. GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.(s20)