Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Battlefield™ 2042 Gold Edition
Battlefield™ 2042 Gold Edition

Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekûn savaşına geri dönüşün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin.

Açık Beta'ya erken erişim ve daha fazlası için bugün ön satın alım yapın*.

128 oyuncu desteği sunan Battlefield 2042, dünyadaki geniş savaş alanlarına eşi benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor. Oyuncular, Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Hazard Zone'a kadar birçok büyük deneyim yaşayacak.

Hemen dijital Battlefield™ 2042 Gold Edition ön satın alımı yapın* ve şunlara erişin:

• Açık Beta'ya Erken Erişim
• Baku ACB-90 yakın düşürme bıçağı
• "Mr. Chompy" Epik Silah Süsü
• "Landfall" Oyuncu Kartı Arka Planı + "Old Guard" Künyesi

Dijital Battlefield™ 2042 Gold Edition içerikleri:

• Oyun lansmanına erken erişim
• 1. Yıl Bileti: 4 Yeni Uzman (her Sezon için 1 adet), 4 Savaş Bileti (her Sezon için 1 adet) ve 3 Epik Kaplama Paketi ("Blistered", "Tempest" ve "Cold Blood")

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiÇok Yakında
Windows İşletim SistemiÇok Yakında
Windows İşlemciÇok Yakında
Windows İşlemciÇok Yakında
Windows BellekÇok Yakında
Windows BellekÇok Yakında
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İspanyolca (İspanya), Almanca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika), Japonca, Rusça, Lehçe, Fransızca, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca (İspanya), Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika), Arapça, Rusça, Lehçe, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
KOŞULLAR VE SINIRLAMALAR GEÇERLİDİR. AYRINTILAR İÇİN https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/disclaimers ADRESİNE BAKIN. HİÇBİR SİLAH, ARAÇ YA DA TEÇHİZAT ÜRETİCİSİ BU OYUNA KATKI, SPONSORLUK VEYA DESTEK SAĞLAMAMIŞTIR.