Before Your Eyes

Gerçek hayattaki göz kırpmalarınla hikâyeyi kontrol ettiğin ve hikâyenin sonucunu etkilediğin duygusal bir birinci şahıs hikâye odaklı macera oyununda yolculuğa çık. Bu yenilikçi teknik, tüm hayatın bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçerken seni anılarla dolu bir dünyaya s...

Before Your Eyes Hakkında

Geliştirici
GoodbyeWorld Games
Yayıncı
Skybound Games
Çıkış Tarihi
Etiketler
Bağımsız
Birinci Şahıs
Hikaye Anlatımı
Derecelendirme
Platform
Windows

Before Your Eyes

Before Your Eyes yeni ve yenilikçi bir etkileşim biçimini, yani gerçek hayatta göz kırpmanı kullanarak bir ruhun öbür dünyaya yaptığı yolculuğu anlatan birinci şahıs hikâye odaklı bir macera oyunudur.
Hikâye senin ölümünden sonra, ruhları öbür dünyaya götürme görevi verilmiş mitolojik bir Kayıkçı'nın (Ferryman) kayığında başlıyor. Kayıkçı'nın sana bu yolculukta yardımcı olabilmesi için önce hayatının hikâyesini öğrenmesi gerekiyor. Bu yüzden Kayıkçı seni en önemli anlarını tekrar yaşaman için geri gönderiyor.
Play with your Eyes
Oyun, web kameranı kullanarak seni hikâyenin içine daha önce hiç deneyimlemediğin bir şekilde çekiyor. Hikâyenin akışını gerçek göz kırpmalarınla kontrol etmeyi öğrenecek ve ailen, ilk aşkın ve bir sanatçı olarak kariyerindeki yükselişin gibi değerli anları yeniden yaşayacaksın. Ancak bir süre sonra Kayıkçı ona görmesi gereken her şeyi göstermediğinden şüphelenecek. Bu yüzden seni en çok bastırdığın anılarının karanlıklarına doğru derin bir yolculuğa zorlayacak ve en nihayetinde büyük acı veren bir gerçeği açığa çıkaracak.
Yenilikçi göz kırparak etkileşime geçme mekaniğini büyüleyici bir dünya ve baştan sona seslendirilmiş bir hikâye ile birleştiren Before Your Eyes, son derece duygusal ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir yolculuk—kendimize yüklediğimiz imkânsız beklentilerin ve beraberimizde taşıdığımız pişmanlıkların yolculuğu.
Oyunun erken bir sürümü olan Close Your, başarılı bir Kickstarter kampanyasından fon almadan önce Indiecade'de Game Developers Choice ve Independent Game Awards'ta (IGF) Student Award ödüllerini aldı.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 64 bit ve üstü
İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit
İşlemci
AMD Athlon X4 880K, 4 GHz veya Intel Pentium G4500, 3.5 GHz
İşlemci
AMD Ryzen 1500X, 3.5 GHz veya eş değeri
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
5 GB kullanılabilir alan
Depolama
5 GB kullanılabilir alan
DirectX
DirectX 11
Ekran Kartı
Intel HD Graphics 520 veya AMD Radeon Vega Tümleşik Ekran Kartı
Ekran Kartı
AMD RX 480, NVIDIA GTX 970, 4 GB Video Belleği ve üstü
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce | METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, İspanyolca (İspanya)
©2021 Skybound, LLC. Skybound and any related marks or logos are registered or otherwise protected trademarks owned by Skybound, LLC and/or its affiliates.Gizlilik İlkesi