Before Your Eyes
Before Your Eyes

Gerçek hayattaki göz kırpmalarınla hikâyeyi kontrol ettiğin ve hikâyenin sonucunu etkilediğin duygusal bir birinci şahıs hikâye odaklı macera oyununda yolculuğa çık. Bu yenilikçi teknik, tüm hayatın bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçerken seni anılarla dolu bir dünyaya sürükleyecek.

Before Your Eyes

Before Your Eyes yeni ve yenilikçi bir etkileşim biçimini, yani gerçek hayatta göz kırpmanı kullanarak bir ruhun öbür dünyaya yaptığı yolculuğu anlatan birinci şahıs hikâye odaklı bir macera oyunudur.
Hikâye senin ölümünden sonra, ruhları öbür dünyaya götürme görevi verilmiş mitolojik bir Kayıkçı'nın (Ferryman) kayığında başlıyor. Kayıkçı'nın sana bu yolculukta yardımcı olabilmesi için önce hayatının hikâyesini öğrenmesi gerekiyor. Bu yüzden Kayıkçı seni en önemli anlarını tekrar yaşaman için geri gönderiyor.
Play with your Eyes
Oyun, web kameranı kullanarak seni hikâyenin içine daha önce hiç deneyimlemediğin bir şekilde çekiyor. Hikâyenin akışını gerçek göz kırpmalarınla kontrol etmeyi öğrenecek ve ailen, ilk aşkın ve bir sanatçı olarak kariyerindeki yükselişin gibi değerli anları yeniden yaşayacaksın. Ancak bir süre sonra Kayıkçı ona görmesi gereken her şeyi göstermediğinden şüphelenecek. Bu yüzden seni en çok bastırdığın anılarının karanlıklarına doğru derin bir yolculuğa zorlayacak ve en nihayetinde büyük acı veren bir gerçeği açığa çıkaracak.
Yenilikçi göz kırparak etkileşime geçme mekaniğini büyüleyici bir dünya ve baştan sona seslendirilmiş bir hikâye ile birleştiren Before Your Eyes, son derece duygusal ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir yolculuk—kendimize yüklediğimiz imkânsız beklentilerin ve beraberimizde taşıdığımız pişmanlıkların yolculuğu.
Oyunun erken bir sürümü olan Close Your, başarılı bir Kickstarter kampanyasından fon almadan önce Indiecade'de Game Developers Choice ve Independent Game Awards'ta (IGF) Student Award ödüllerini aldı.

Puanlar

GamingTrend
Lawrence Le yazdı
75 / 100
“Mechanically, it falls short of its true potential, but you can't help but get swept up in the journeys of these characters. The game's got heart, and none of its flaws can really take that away.”
God is a Geek
Chris White yazdı
9 / 10
“Before Your Eyes is an emotional tale with an interesting mechanic at its core that helps to make the game so immersive. The music and voice acting is superb, and it is something you should certainly experience.”
COGconnected
Tony Bae yazdı
70 / 100
“I still commend the studio for its bravery and innovation. Before Your Eyes is unique enough to try out if you are interested. It’s just that although the game is backed by many wonderful talents, it lacked that little “umph” to turn it into something truly memorable.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 64 bit ve üstü
İşletim SistemiWindows 10 64 bit
İşlemciAMD Athlon X4 880K, 4 GHz veya Intel Pentium G4500, 3.5 GHz
İşlemciAMD Ryzen 1500X, 3.5 GHz veya eş değeri
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama5 GB kullanılabilir alan
Depolama5 GB kullanılabilir alan
DirectXDirectX 11
Ekran KartıIntel HD Graphics 520 veya AMD Radeon Vega Tümleşik Ekran Kartı
Ekran KartıAMD RX 480, NVIDIA GTX 970, 4 GB Video Belleği ve üstü
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce | METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, İspanyolca (İspanya)
©2021 Skybound, LLC. Skybound and any related marks or logos are registered or otherwise protected trademarks owned by Skybound, LLC and/or its affiliates.