Black Book
Black Book

"Black Book", genç bir kadın büyücü olarak oynadığın, Slav mitolojisine dayanan karanlık bir RYO Macerasıdır. Kart tabanlı savaşlarda kötü güçlerle savaş ve insanların mitolojik yaratıklarla birlikte yaşadığı bu dünyayı keşfet.

Kart tabanlı savaşın olduğu bu anlatım odaklı RYO Macerasına dal ve gerçekle efsanenin iç içe olduğu bir dünyayı keşfet.

Kart tabanlı RYO'lar ve Macera oyunlarının birleşimi olan "Black Book", karanlık güçlere hizmet etmek için hayatını feda eden genç bir kadın büyücünün akıllardan çıkmayan hikâyesidir. Slav halk masallarının soğuk ama çekici dünyasına dal ve karanlıkta saklanan sırları ortaya çıkar.

Özellikler

 • Black Book'un mühürlerini aç
  İlerledikçe büyü kartları ve yeni beceriler topla.
 • Tarihi Bir Macera
  Slav kırsallarında hayatı keşfederken bulmacaları çöz ve yan görevleri tamamla.
 • Şeytani Bir Güruha Öncülük Et
  Yerine getirmeleri için iblislere emirler ver, fakat dikkatli ol. Boşta kalan iblisler, onları oyalayacak şeyler bulmazsan sana işkence edecektir!
 • Mitler ve efsaneler
  Kuzey Slav mitolojisini temel alan bir dünyayı keşfet. Uzman antropologların yardımıyla oluşturulmuş bir oyun içi ansiklopediyi okuyarak bilgilen ve oyunun içinde gizlenmiş tüm halk hikâyelerini bul!

Puanlar

TheSixthAxis
Nic Bunce yazdı
8 / 10
“Black Book feels in some ways like a D&D campaign through rural Russia that inadvertently teaches you history and folklore along the way, which I absolutely love, that comes down to card-game battles rather than dice rolling which, again, I love. The pacing is off, the addition of Durak is a bit pointless and there are quality-of-life issues that could do with a bit of polish, but I'd still strongly recommend this game to anyone who thinks they might be interested.”
TechRaptor
James Bentley yazdı
8.5 / 10
“Black Book has surprised me with how charming, self confident and thoughtful its systems are, even if its pacing is a little inconsistent and some acts are better than others.”
GameGrin
Adam Kerr yazdı
7.5 / 10
“Morteshka's second outing was a home-run. Black Book is a superbly written title, lifting the lids of a host of Slavic myths that were likely unknown to many of us previously. Gameplay can be easy at times, but the rest will keep you locked in.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiWindows 7
Windows İşletim SistemiWindows 7, 8, 10
Windows İşlemciIntel Core 2 Duo
Windows İşlemciIntel Core i7 veya AMD 1800 eş değeri
Windows Bellek2 GB RAM
Windows Bellek8 GB RAM
Windows Depolama4 GB kullanılabilir alan
Windows DirectXSürüm 11
Windows Ekran KartıDirectX 11 uyumlu ekran kartı (en az 512 MB bellek ile tümleşik veya paylaşımsız)
Windows Ekran KartıNVIDIA GeForce 1060 veya eş değeri
Desteklenen Diller:
 • Seslendirme: İngilizce, Rusça | Metin: Rusça, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince
© 2021 HypeTrain Digital