Black Skylands
Black Skylands

Gök gemini inşa et ve açık dünyayı keşfet, korsan ve canavar gruplarına karşı savaş ve ister yürüyerek istersen de uçarak bölgeni genişlet. Bu skypunk Açık Dünya aksiyon macerasında kaptan sensin ve yapabileceklerinin bir sınırı yok!

Bu bir Erken Erişim Oyunudur

Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Daha Fazla Bilgi Edin

Black Skylands

BU OYUN HAKKINDA

Yelken açmaya hazır ol...ama göklere! Black Skylands; Açık Dünya, Sandbox, Yukarıdan Aşağıya Nişancı ve Aksiyon-Macera unsurlarını birleştiren skypunk türündeki ilk video oyunudur.

ÖZELLİKLER

  • Göklerde veya karada dövüş: Cephanendeki birçok silahla hava ve kara savaşını bir araya getir. Başa çıkamayacağın bir grup düşmanla mı karşılaştın? Hemen bir hava saldırısı başlat! Tabii güvenilir borda kancanı kullanarak rakiplerini sonsuz uçuruma yolla.
  • Gemini ve cephaneni kişiselleştir: Oyun tarzına uygun bir hava gemisi seç. İstersen manevrası kolay küçük bir tekne, istersen yüksek kapasiteli kargo yükü taşıyabilen ağır bir gemi seçebilirsin. Yayan olarak ilerlerken silahlarını farklı modlarla geliştir ve düşmanlarını yok etmek için özel yeteneklerini kullan.
  • Hava üssünü inşa et, genişlet ve koru: Fathership isimli üssünü ele geçirilemez uçan bir kaleye dönüştür ve işgalcilerin saldırılarını savuştur. Topladığın kaynakları Fathership üssünde tesisler yapmak için kullanabilirsin. Örneğin bir Atölye hava gemileri ve silahlar için yararlı geliştirmeleri oluşturmanı, bir Fabrika kaynakları işlemeni ve bir Laboratuvar güçlü eserler oluşturmanı sağlar. Ayrıca Bahçe ve Çiftlik gibi yapılar inşa ederek ekinler yetiştirilebilir ve onları toplayabilirsin. Halkını aç bırakma!
  • Bölgeleri ele geçir: ittifaklar kur ve birliğinin etki alanını genişletmek için işgal edilmiş bölgeleri temizle. Yeni kaynaklar, araştırmalar, karakterler ve diğer özellikler etkini geliştirdikçe açılmaya başlar.
  • Büyüyen bir açık dünyayı keşfet: Göğe yükselerek çeşitli sırlar ve ganimetlerle dolu sayısız uçan kara parçasını keşfet. Ormanlarda, tarlalarda, karlı topraklarda, karmaşık şehirler ve gizemli Black Skylands topraklarında gez. Kadim sırları keşfet ve onlardaki gücü ortaya çıkarmak için riskler al.

HİKÂYE

Yıllar önce, Dünya gökte süzülen binlerce ada parçasına dönüştü. Bu yeni dünyada, Aspya halkı barış içinde yaşardı. Ta ki zalim yağmacılar adalarına saldırana kadar.
Earner ailesinin onurlu kızı olan Eva'sın. Çöl Topraklarının (Desert Lands) soğukkanlı haydutları olan Kain's Falcons, Earner ailesinin ana gemisini yok etti ve babanın canını aldı. İntikamla dolup taşan sen, uçan evini neredeyse "sıfırdan" yeniden inşa etmeli, silahlanmalı ve savaşa hazırlanmalısın.
Ancak yüzleşmek üzere olduğun tek tehdit Kain's Falcons değil. Black Skylands'ın derinliklerinde gizemli Bataklık pusudadır…

EKİBİMİZ

Black Skylands, Hungry Couch adındaki küçük bir stüdyonun büyük bir projesidir. Hırslı ekibimiz Rusya'da yer alır ve kendini oyun yapmak dışında başka bir işte hayal edemeyen 15 tutkulu insandan oluşur. Black Skylands'i istek listene ekleyerek ve sosyal medyada, Reddit'te ve Discord'da bize katılarak bizi destekleyebilirsin!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Core 2 Duo E8400, 3,0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+, 3,0 GHz veya daha yükseği
İşlemci2,4 GHz Dört Çekirdek
Bellek3 GB
Bellek8 GB
Depolama4 GB
Depolama4 GB
DirectXDirectX 11
DirectXDirectX 11
Ekran KartıGeForce 9600 GT veya AMD HD 3870 512MB veya daha yükseği
Ekran KartıGeForce 1060
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça
© Hungry Couch Games. All Rights Reserved. © tinyBuild, LLC. All Rights Reserved.