Blair Witch

Blair Witch'in sinematik hikâyesinden ilham alan, korkuya ve strese karşı verdiğin tepkileri işleyen yeni bir hikâye odaklı psikolojik korku oyununu deneyimle.

Blair Witch Hakkında

Geliştirici
Bloober Team
Yayıncı
Bloober Team NA
Çıkış Tarihi
Etiketler
Korku
Doğaüstü
Birinci Şahıs
Derecelendirme
Platform
Windows

Bu ormanda en karanlık korkuların ortaya çıkacak.

Yıl 1996. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills Ormanı'nda küçük bir erkek çocuğu kayboluyor. Sorunlu bir geçmişi olan eski polis memuru Ellis olarak sen de aramaya katılıyorsun. Sıradan bir araştırma gibi başlayan hikâye kısa bir süre sonra korkularınla ve ormanlık alanı lanetleyen gizemli kuvvet Blair Witch ile yüzleşeceğin sonsuz bir kâbusa dönüşüyor.
Blair Witch, konu itibarıyla Blair Witch'in sinematik hikâyesine dayanan, birinci şahıs, hikâye odaklı psikolojik korku oyunudur.
Image 1
Eleştirmenlerden olumlu notlar alan Layers of Fear'ın arkasındaki yaratıcı zihinlerin tasarladığı, Blair Witch'in sinematik hikâyesinden ilham alan orijinal bir hikâyede korkunun akılda ne kadar ağır bir yük oluşturabileceğini bizzat deneyimle.
Image 2
Zamanı ve uzayı bükerek bozan lanetli bir ormanda yolunu bulmaya çalış.
Image 3
​Yalnız değilsin; Bullet adlı güvenilir köpek dostun yanında olacak. Onu ödül vererek cesaretlendirebilir veya başıboş dolaştığında disiplin altına alabilirsin. Ancak ona karşı davranışlarının hikâyeni etkileyeceğini unutma.

GOOD BOY PACK

Köpeklerin en sadığı Bullet, hak ettiği sevgiye Good Boy Pack'teki bonus içeriklerle kavuşuyor. Cesur K-9'unu özel tüyler, göz rengi ve tasmalarla kişiselleştir. Bullet'ın komutlarına vereceği yeni tepkilerinin tadını çıkar. Son olarak, hiçbir köpekseverin kaçırmaması gereken "Super Rex" mini oyununu içeren yeni cep telefonu içerikleriyle biraz rahatla.
Good Boy Pack şunları içerir:
  • Bullet'ın tüylerini, gözlerini ve tasmasını özelleştirme seçeneği
  • Yeni Bullet tepkileri
  • Geliştirilmiş Bullet animasyonları
  • Ek köpek atıştırmalıkları
  • 2 yeni cep telefonu duvar kağıdı
  • "Super Rex" - yeni cep telefonu mini oyunu
Image 4
Blair Witch'in dehşetine ve geçmişinin yükü altında ezilen bir adamın akıl sağlığının yitip gitmesine karşı koy.
Image 5
Ormanın derinliklerine doğru ilerledikçe tehlikeye karşı verdiğin tepki ve baskı altındaki davranışların kendini daha iyi tanımanı sağlayacak.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci
Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
İşlemci
Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Bellek
4 GB
Bellek
8 GB
Depolama
16 GB kullanılabilir alan
Depolama
16 GB kullanılabilir alan
Direct X
DirectX® 11.0
Direct X
DirectX® 11.0
Ekran Kartı
GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Ekran Kartı
GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Japonca
®, ™ & © 2020 Lions Gate Entertainment Inc. All Rights Reserved. Bloober ®, ™ & © 2020 Bloober Team S.A. (Inc.) and Bloober Team NA. All Rights Reserved.Gizlilik İlkesi