Blaster Master Zero 3
Blaster Master Zero 3

Mutant Patlatma Aksiyonunun Doruk Noktası Çıktı! — Blaster Master Zero 3'ün hibrit yana ilerleme ve yukarıdan aşağıya görünüm aksiyonu 3. bölümü ile geri döndü ve her zamankinden daha şiddetli!
Özellikler

Blaster Master Zero 3

Blaster Master Zero 3'te, her arazide kullanılabilen savaş tankı G-SOPHIA SV'ye atlayıp yandan görünüm modunda etrafındaki dünyayı keşfetme, ardından yukarıdan aşağıya görünüm modunda serinin ana kahramanı Jason ile çok sayıda zindanın derinliklerine inmenin zamanı geldi! Cephaneliğindeki bir dizi yeni yetenek ve silahla, Blaster Master Zero 3'ün hibrit yana ilerleme ve yukarıdan aşağıya görünüm aksiyonu her zamankinden daha şiddetli!
Blaster Master Zero 3 ile Jason, BMZ üçlemesinin bu son bölümünde serinin kahramanı Eve'i kurtarmak için serinin başladığı yere, yani Sophia gezegenine geri geliyor.

- "Jason Saga"nın finali çıktı!

Dünya gezegeninin derinliklerinden uzaya ve bu şimdi de boyutsal yarıkların ötesine uzanan bu büyüleyici galaksiler arası hikâye destansı bir sona doğru ilerliyor!

- İleriye doğru yeni bir yol açmak için durumu VRV sistemiyle "tersine çevir"!

Jason artık boyutlar arasında geçiş yapma gücüne sahip!
Yeni "VRV sistemi" ile süper boyutsal uzaya adım at ve "tersine çevirme" gücünü rehberin olarak kullanarak zorlu alanları fethet.

Puanlar

Video Chums
A.J. Maciejewski yazdı
8.9 / 10
“Blaster Master Zero 3 is a rewarding and memorable conclusion to an epic trilogy of incredible games.”
Destructoid
Chris Carter yazdı
7 / 10
“Despite some gripes, the legacy of this trilogy is fully secure. Inti Creates can kind of keep making these types of platformers indefinitely, and I’d keep playing them.”
Noisy Pixel
Azario Lopez yazdı
8 / 10
“Blaster Master Zero 3 is the perfect way to cap off this series for long-time fans. It’s highly encouraged that you play the previous titles, given that the challenge here is significantly higher than the previous entries. This game will test your 2D action skills to the fullest with unique upgrades for both Jason and G-Sophia SV through difficult platforming sections, dungeons, and bosses. However, as a reward, you’re treated to an amazing finale of an over-the-top narrative about a man named Jason who followed a frog named Fred into a portal.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7, 8.1, 10
İşletim SistemiWindows 7, 8.1, 10
İşlemci2 Ghz veya daha hızlı işlemci
İşlemci2 Ghz veya daha hızlı işlemci
Bellek2 GB
Bellek2 GB
Depolama500 MB
Depolama500 MB
DirectX9.0c
DirectX9.0c
Ekran Kartı512 MB VRAM
Ekran Kartı512 MB VRAM
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (İspanya)
©INTI CREATES CO.,LTD. ©SUNSOFT SUNSOFT is a registered trademark of the SUNCORPORATION. ©Korean font is Yoondesign Group Inc. all right reserved.