Breathedge

Açık uzayda hayatta kal! Ölümsüz tavuğunla birlikte, apansız uzay gemisi kazasının ardındaki gerçeği ortaya çıkar. Hayatta kalmak ve enkazı keşfetmek için araçlar üret, taşıtları kullan ve hatta uzay istasyonlarını kontrol et.

Breathedge Hakkında

Geliştirici
RedRuins Softworks
Yayıncı
HypeTrain Digital
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Hayatta Kalma
Açık Dünya
TEEN
Platform
Windows
Image 1

Uzaya Hoş Geldin

Cenaze taşıyan dev bir uzay gemisi uzayın derinliklerinde kaza geçirir ve ardında bir enkaz, tabutlar, ölü yolcular ve seni bırakır. Bu yıldızlararası çöplükte hayatta kalmak için çabala, küresel bir komployu ortaya çıkar, prensesi kurtar ve klavyenin tuşlarına basarak çevrede dolaşırken parmaklarını kırmamaya çalış (sürükleyici bir deneyim için ekranını açık tutman tavsiye edilir).
Image 2

Hayatta kalmaya çalış

Uzay şakaya gelmez (aksini kanıtlamaya çalışsak da) ve ölmemek başlı başına bir mücadeledir. Boğulma, donma, yanma, elektrik çarpması, depresyon, kafaya alınan darbe ve daha fazlası gibi şaşırtıcı yollarla ilerleme kaybı yaşa.
Image 3

Ürettiğin çöplerle uzayı kirlet

Ellerinde hiç elektrik bandı olmadığı için atalarımızın gelişmeleri uzun zaman aldı. Ancak senin elinde var ve nasıl kullanacağını biliyorsun. Bu sihirli maddeyle çok sayıda işe yaramaz nesne üretebilir ve onları hava boşluğundan dışarı atabilirsin! Üretebileceğin faydalı şeyler de var fakat bunları üretmek oyunu bitirmene neden olabileceği için dikkat etmelisin.
Image 4

Tamir ve Dekore Et

Tüm komşuların ölü taklidinden başka hiçbir şey yapmadan etrafta süzülürken, çeşitli aletler ve ekipmanlarla gelmiş geçmiş en çok gürültü yapan komşu olabilirsin. Eşsiz bir uzay istasyonu kur, oksijen ve elektrik sağla, güneş panellerinden hamster çiftliğine kadar çeşitli ekipmanlar yerleştir ve her türden çöple toparladığın mobilyaları kullanarak uzay istasyonunu gerçek bir bekâr evine dönüştür.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
7, 8, 10 (x64)
İşletim Sistemi
7, 8, 10 (x64)
İşlemci
Intel Core i3 (3. nesil)
İşlemci
Intel Core i5 (4. nesil)
Bellek
8 GB
Bellek
8 GB
Depolama
7 GB
Depolama
7 GB
DirectX
10
DirectX
12
Ekran Kartı
GeForce GTX 660
Ekran Kartı
GeForce GTX 1060
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Rusça
  • METİN: İngilizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya)
Oyun derecelendirmesi TEEN
© 2021 HypeTrain Digital. Gizlilik İlkesi