Chorus
Chorus

Bir zamanlar Circle'ın en ölümcül savaşçısıydı, şimdi ise onların en çok aranan kaçağı. Nara ve yıldız gemisi Forsaken olarak Circle'a karşı direniş güçlerini birleştirmek ve evreni baskıdan kurtarmak için galakside yolculuk et.

Chorus

ÖN SATIN ALIM

Ön satın alım yap ve Elder Zırh görünümleri setini kap. Yalnızca en yüce Circle üyelerine ayrılmış altın ve mor görünümü ile ışıl ışıl Elder Zırhı Nara'nın askeri geçmişini anımsatıyor. Bu kozmetik paket, hem Forsaken'a hem de başlangıç silahları olan Gatling Gun, Missile Launcher ve Laser Cannon'a da uygulanabilir.
chorus_beatuyshot_en.jpg

CHORUS

Bir zamanlar Circle'ın en ölümcül savaşçısı, şimdi ise en çok aranan kaçağı olan Nara'yı kontrol ederek onu yaratan karanlık tarikatı yıkma serüvenine çık. Uzay savaşı nişancı oyunlarının gerçek evrimi olan bu oyunda, yok edici silahları ve zihin bükme becerilerini aç. Önsezilere sahip yıldız gemisi Forsaken ile kadim tapınakları keşfet, heyecan verici yer çekimsiz ortam savaşlarına katıl ve gerçekliğimizin ötesine yolculuğa çık.

BİR KEFARET YOLCULUĞU

Lanetli geçmişiyle yüzleşen as pilot Nara'yı ve önsezili gemisi Forsaken'ı yönet. Birlikte galakside gerçekliğin sınırlarını zorlayan bir kefaret serüvenine çıkarak direniş kuvvetlerini Circle'a ve onların lideri olan Great Prophet'a karşı ne pahasına olursa olsun birleştirmek için savaşacaklar.

HİÇLİĞİN ÖTESİNE GİT

Gizem ve çatışmayla dolu karanlık ve yeni bir evrene gir. Devasa uzay istasyonları ve evrenin bilinenin dışındaki tuhaf bölgeleri gibi destansı mekânları keşfet. Destansı kozmik ortamlardan dar parlak koridorlara kadar heyecan verici yerçekimsiz ortamlardaki hava muharebelerine katıl. Chorus uzay keşfinin gösterişini ve boyutunu, coşkulu ve hızlı tempolu bir aksiyonla dengeliyor.

BİR PİLOT, BİR GEMİ, BİR CANLI SİLAH

Güçlü ve eşsiz silahların yanında savaş yükseltmelerini topla. Devasa düşman sürülerini alt etmek ve muazzam savaş gemilerini yok etmek için kendi geminin eşsiz sürme mekaniklerinde ve altıncı his, ışınlanma ve telekinezi gibi ölümcül zihin bükme becerilerinde uzmanlaş. Bizzat en kudretli canlı silah olmak için güçlerini birleştir.

ÖZELLİKLER

• Zorlayıcı bir tek oyunculu deneyimi
• Kişisel bir kefaret serüveninde, iki ana kahraman Nara ve onun önsezili yapay zeka yardımcısı olan yıldız savaşçısı Forsaken ile oyna
• Klasik uzay nişancı oyunlarının ruhunu geliştiren, hızlı ve şiddetli bir aksiyonu deneyimle
• Circle'a ve kötülük saçan lideri Great Prophet'a karşı direniş kuvvetlerini birleştirmek için savaş
• Düşman yıldız savaşçısı topluluklarıyla, devasa savaş gemileriyle ve bilinmeyen Hiçlik varlıklarıyla yüzleş
• Yer çekimsiz it dalaşlarında yıkıcı silahları ve yetenekleri elde et, geliştir ve kullan
• Gizem ve çatışmayla dolu karanlık ve yeni bir bilim kurgu evrenini keşfet
• Kozmik olaylardan devasa uzay istasyonlarına kadar birçok yeni nesil görselin güzelliğini 4K çözünürlükle deneyimle

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
OSTBD
OSTBD
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Voice: English
  • Text: English, French, Spanish - Spain, Italian, German, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, Korean, Portuguese - Brazil, Polish, Russian
© 2021 and published by Deep Silver, a division of Koch Media GmbH, Austria. Chorus, Deep Silver, Deep Silver Fishlabs and their respective logos are trademarks of Koch Media GmbH. Made with FMOD Studio by Firelight Technologies Pty Ltd. All rights reserved. Mercuna © Copyright 2017-2020 Mercuna Developments Ltd.