Cities Skylines

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu ...

Cities Skylines Hakkında

Geliştirici
Colossal Order
Yayıncı
Paradox Interactive
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
Simülasyon
Şehir Kurma
EVERYONE
Platform
Windows

Cities: Skylines

Klasik Şehir Kurma Simülasyonunun Modern Versiyonu

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor. Tek sınır hayal gücünün sınırları; o yüzden kontrolü eline al ve ulaşabildiğin kadar yükseklere uzan!

Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon

Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinin belediye başkanı olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinin ekonomik sistemini idare etmekle ilgileneceksin. Şehrinin sakinleri farklı oyun senaryolarına uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Geniş kapsamlı yerel trafik simülasyonu

Colossal Order'ın Cities in Motion serisindeki geniş tecrübesinden güç alarak tasarlanan yepyeni ve son derece iyi çalışan bir ulaşım sistemi.

Bölgeler ve Politikalar

Makamında oturan bir yöneticiden daha fazlası ol. Şehrinin farklı bölümleriyle ilgilenip bölgelere ayırmak politikaları uygulamanı ve bu da kendi şehrinin Belediye Başkanı olmanı sağlar.

Eklentiler

Cities: Skylines - Deluxe Edition Upgrade Pack
Eklenti
Cities: Skylines - Deluxe Edition Upgrade Pack
Deluxe Edition Upgrade Pack'te dünyanın dört bir yanından 5 oyun içi tarihsel anıt, orijinal oyun müzikleri ve dijital çizim kitabı bulunur.
Daha Fazla Bilgi Edin
$9,99
Cities: Skylines - Coast to Coast Radio
Eklenti
Cities: Skylines - Coast to Coast Radio
Coast to Coast Radio, büyük bir maceraya çıkma hissine kapılmanı sağlayacak müzikler için ideal adres! DJ Toni G'den 16 hareketli ve canlandırıcı şarkı ile şehir kurucular zihinlerini temizleyebilir ve hayallerindeki şehri kurmaya odaklanabilir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$3,99
Cities: Skylines - Content Creator Pack: High-Tech Buildings
Eklenti
Cities: Skylines - Content Creator Pack: High-Tech Buildings
Cities: Skylines'ın en başarılı mod yapımcılarının birinin elinden çıkan yeni binalarla şehrini geleceğe taşı! Mauro "GCVos "Vos'un bu içerik paketine özel olarak yarattığı on beş yeni bina ile şehrinde bir "mimari teknolojisi" havası estir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$4,99
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit)
İşletim Sistemi
Microsoft Windows 7/8 (64 bit)
İşlemci
Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz
İşlemci
Intel Core i5-3470, 3.20 GHz veya AMD FX-6300, 3.5 Ghz
Bellek
4 GB
Bellek
6 GB
Depolama
4 GB
Depolama
4 GB
DirectX
Sürüm 9.0c
DirectX
Sürüm 11
Ekran Kartı
nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
Ekran Kartı
nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Fransızca, Almanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (İspanya), Rusça
Oyun derecelendirmesi EVERYONE
© 2015-2020 and published by Paradox Interactive AB, CITIES: SKYLINES and PARADOX INTERACTIVE are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.Gizlilik İlkesi