Cities Skylines

Eklenti

Cities: Skylines - Snowfall

Snowfall'da oyun içi yeni hava durumu sistemi sayesinde oyuncuların şehirleri karla kaplanacak ya da yağmur suları altında parıldayacak, ayrıca hava soğuduğunda bir şehri yönetmenin yeni zorlukları oyuncuların şehir yönetimine dair uzmanlığını sınayacak.
$12,99

Cities Skylines Hakkında

Geliştirici
Colossal Order
Yayıncı
Paradox Interactive
Çıkış Tarihi
Etiketler
EVERYONE
Platform

Cities: Skylines - Snowfall

Snowfall'da dışarıdaki hava soğudukça vatandaşların ısınmak için sıkı giyinmesini sağlayacak yeni oyun içi hava durumu sistemi sayesinde sıcaklıklar düştüğünde şehri idare etmenin zorluğu artacak. Yağmur ve sisten oluşan hava durumu kozmetikleri ücretsiz güncelleme kapsamında Cities: Skylines'a eklenecek.
Snowfall'a sahip olan oyuncular, şehrin altyapısının mevsimsel ısınma ihtiyaçlarını karşılamasını ve kar yağmaya başladığında yolların açık kalmasını sağlama gibi yeni zorluklarla yüzleşecek. Trafiğin donup kalmasını önlemek için yeni kar küreme hizmetleri gerekecek ve dört mevsime uygun yeni tramvaylar ile genişletilmiş toplu taşıma seçenekleri, vatandaşların ve turistlerin kasabada dolaşarak Snowfall'daki yeni kış parklarını ve kent simgelerini ziyaret etmesine yardımcı olacak.
Kış Geldi: Varolan haritaların için yağmur ve sis efektlerinin yanı sıra karla kaplı yepyeni bir "kış" haritasını ve beraberinde getirdiği tüm zorlukları yaşa.
Hayalindeki Tramvaylar: Mevcut hatlarının kullanımını da kolaylaştıracak olan genişletilmiş toplu taşıma seçenekleri ve oyuncular tarafından çok istenen tramvaylar.
Dünya Isınıyor: Soğuk havalar, yeni su bazlı ısıtma sistemleri döşeli değilse elektrik kullanımını tavan yaptırıyor.
İnsanların Rahatını Sağla: Trafiğin kışın da rahatça akabilmesini sağlamak için kar küreme araçlarını barındıran bir depo kur ve sokaklarını düzenli tutmak için yeni yol bakım elemanları işe al.
Yeni Chirp'ler: #aynenöyle.

Özellikler

Oyun derecelendirmesi EVERYONE