Crayta Mechanical Revolution Battle Pass
Crayta Mechanical Revolution Battle Pass

9 Haziran'daki çıkış tarihinden önce Mechanical Revolution Battle Pass Ön Satın Alımı yaparak endüstri çağında kendi yolunu yarat! Creator Challenge'ları tamamlarken XP kazan ve her türden buhar destekli içeriği aç!
Türler
Özellikler

Crayta Mechanical Revolution Battle Pass

9 Haziran'daki çıkış tarihinden önce Mechanical Revolution Battle Pass Ön Satın Alımı yaparak endüstri çağında kendi yolunu yarat!
Creator Challenge'ları tamamlarken XP kazan ve endüstriyel temalı içeriklerden oluşan 100 seviyede ilerlerken Dollface ve Sprocket kostümleri, Choo Chooooo! ifadesi, Magpie Drone'u gibi her türden inanılmaz içeriği ve çok daha fazlasını aç!

BİNLERCE OYUN OYNA

Kullanıcılar tarafından yaratılmış, genişleyen çok oyunculu oyunlar evrenindeki sayısız oyunu oyna. Burada takım bazlı nişancı oyunları ve engelli parkur oyunlarından çiftçilik simülatörlerine ve odadan kaçış oyunlarına kadar herkes için bir şeyler var.

ARKADAŞLARINLA OYUNLAR YARAT

Crayta, Unreal Engine 4 üzerinde inşa edilen ve tamamen iş birliğine dayalı bir oyun yaratma platformudur. Deneyiminiz fark etmeksizin arkadaşlarınla maceraya atılabilir ve onlarla beraber bulut üzerinden oyunlar yaratabilirsin.

TARZINI YANSIT

Yüksek kaliteli özelleştirme seçenekleri ile Crayta evreninde kendini ifade et. Oyun boyunca senin kimliğini oluşturacak kıyafetler, ifadeler, drone'lar ve çok daha fazlasını topla.

OYNADIKÇA TEÇHİZATLARI AÇ

Creator Challenge'ları tamamladıkça XP kazan ve Mechanical Revolution Battle Pass'te ilerledikçe onlarca kozmetiği aç!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciX64 Dört Çekirdekli CPU 2 GHz, Intel Core i3-8100
İşlemciX64 Dört Çekirdekli CPU 2 GHz, örn. Intel Core i5-9600K
Bellek4 GB
Bellek8 GB
Depolama14 GB
Depolama20 GB
DirectX11
DirectX12
Ekran Kartı2 GB VRAM ile paylaşımsız GPU, örn. GeForce GTX 660
Ekran Kartı4 GB VRAM ile paylaşımsız GPU, örn. GeForce GTX 1060
DiğerSSD
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca
© 2021 Unit 2 Games Limited. All rights reserved. Crayta logo and name are trademarks or registered trademarks of Unit 2 Games Limited. All other trademarks are property of their respective owners.