CRSED: F.O.A.D.

CRSED: F.O.A.D. gerçekçi silahlar, ölümcül mistik kuvvetlerden oluşan unsurlar ve inanılmaz süper güçler içeren ve kazanmak için hayatta kalan son kişi olman gereken bir MMO nişancı oyunudur.

CRSED: F.O.A.D. Hakkında

Geliştirici
Darkflow Software
Yayıncı
Gaijin Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Rekabetçi
Çok Oyunculu
Derecelendirme
Platform
Windows

CRSED: F.O.A.D.

Tüm savaş yeteneklerini ve deneyimini kullan: Silahlı çatışmaya dal veya gizlice dâhil ol, çok uzaktan avla veya yakından ateş et, hassas mekanizmalı tüfekleri veya hızlı ağır makineli tüfekleri kullan. Düşmanı yakın mesafeden sırtından bıçakla, kes ve kemiklerini kır ya da uzak mesafeden roketler ve bombalarla imha et. Sırt roketi ile havadan saldır, mermi yağmuruna tut veya yörüngesel ikmal paketi talep ederek içindekileri ele geçirmek için yeni bir çatışmayı tetikle.

Özellikler:

  • Devasa ve yoğun PvP savaşları: Düzinelerce oyuncu dört adet güzel ve ayrıntılı konumdan birinde yolculuğa başlayıp savaş alanının merkezine doğru savaşarak ilerliyor. Bu sırada savaş alanı sürekli daralıyor ve ölümcül Dark Zone tarafından etrafı sarılıyor.
  • Her biri eşsiz bir süper güce sahip yedi farklı şampiyon seçeneği.
  • Materyalsavar tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, taarruz tüfekleri, roketatarlar, alev makineleri ve havanlar dâhil, gerçeğe uygun şekilde modellenen silahlar ve zırhlardan oluşan, sürekli büyüyen bir koleksiyon.
  • Oyunda fizik veya balistik kurallarından taviz veren çok az unsur var. Farklı taşıtlar, askerî amfibiyen araçlar ve sürat tekneleri uzak mesafelere ulaşmaya yardımcı oluyor.
  • Mistik güçleri kullan! Kanınla mühürleme yap veya kadim ritüelleri gerçekleştir, düşmanlara muska fırlat ve kendi özel gücünü kullan. Tüm haritayı sel basmasını veya güneşin tutulmasını sağlayabilir, tuzaklar kurabilir, zombileri çağırabilir veya kendini ya da diğerlerini ışınlayabilirsin. Fakat bu lükse erişebilmek için öncelikle düşmanları öldürerek günahkâr ruhlarını toplamak gerekiyor.
  • Yeni kurallara ve savaş formatlarına sahip düzenli özel etkinlikler ile oyunculara özel eşyalar ve güçler veren günlük görevlerden ve gizli görevlerden oluşan bir sistem.
  • Adil üçüncü şahıs bakış açısı: Birinci veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayabilirsin. Üçüncü şahıs bakış açısının sağlayabileceği avantajları hafifletmek için her oyuncunun köşelerde saklanan oyuncuların pozisyonunu açığa çıkarmasını sağlayan bir kamerası mevcut. Yani bir kelebek veya drone görürsen takip edildiğini anlamalısın.
  • Düzenli eklenen yeni içerikler!

Eklentiler

CRSED: F.O.A.D. - Fire Dragon Pack
Eklenti
CRSED: F.O.A.D. - Fire Dragon Pack
Bu paket şunları içerir: Sin "Huli" Yeou-bi adlı kahraman, "Fire Dragon" kıyafeti, İki elli Japon kılıcı Odachi, 700 Golden Crown. Karanlığı aydınlat!
Daha Fazla Bilgi Edin
$19,99
CRSED: F.O.A.D. - 5.000 + 1.250 Golden Crown
Eklenti
CRSED: F.O.A.D. - 5.000 + 1.250 Golden Crown
Golden Crown şunlar için harcanabilen oyun içi para birimidir: İlave görevleri geçmene ve eşsiz ödülleri elde etmene olanak tanıyan Battle Pass. Oyun içi mağazadaki eşsiz kıyafetler. Karakterlerin için yeni mistik güçleri açmanı sağlayan Eternal Grace ile takas edilebilir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$49,99
CRSED: F.O.A.D. - Metal Zombie Pack
Eklenti
CRSED: F.O.A.D. - Metal Zombie Pack
Bu paket şunları içerir: • Louis "Bokor" Celine adlı kahraman. • Metal Zombie kıyafeti. • Voodoo asası. • 700 Golden Crown. Ölülere hükmet!
Daha Fazla Bilgi Edin
$19,99
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci
Intel Core i3 veya üstü
İşlemci
Intel Core i5 veya üstü
Bellek
8 GB
Bellek
8 GB
Depolama
6 GB
Depolama
6 GB
DirectX
11
DirectX
11
Ekran Kartı
Nvidia GeForce 560 veya üstü, AMD Radeon 77XX serisi veya üstü
Ekran Kartı
Nvidia GeForce 1060 veya üstü, AMD Radeon RX480 serisi veya üstü
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Rusça Metin: İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika)
© 2020 by Darkflow Software. Published by Gaijin Network Ltd. under the exclusive license. All rights reserved. All trademarks are the property of their respective owners. All other product and service marks contained herein are the trademarks of their respective owners.Gizlilik İlkesi