Defense Grid: The Awakening

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.

Defense Grid: The Awakening Hakkında

Geliştirici
Hidden Path Entertainment
Yayıncı
Hidden Path Entertainment
Mevcut
2020
Etiketler
Strateji
Üs Kurma
Simülasyon
EVERYONE 10+
Platform
Windows

Defense Grid: The Awakening

Image

Çekirdekleri koru!

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak tahkimat kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda. Sezgisel kontroller ve derin bir oynanış... Her kulenin özel saldırıları ve özellikleri bir uyum içinde çalışarak başarılı olmak için birçok yol sağlıyor.
Çekirdekleri koru!
PC Gamer Dergisi Editor’s Choice Ödülü (90/100)
Image

Tekrar Oynanabilirlik

Ana olay örgüsünde yaklaşık 8 saatlik bir oyun içeriği ve oyunculara özgün başlangıç koşulları ve hedefler sunan meydan okuma modlarında saatler sürecek bir oyun deneyimi var. Her oyun seviyesi yüksek bir tekrar oynanabilirliğe sahip ve daha hızlı tamamlanmaya karşılık daha fazla ödüller veren seviyeleri birçok farklı şekilde çözmek mümkün.

Eşsiz Seviyeler

Defense Grid: Awakening, her birinde yolların ve kule inşa etme noktalarının farklı bir şekilde yerleştirildiği ve bir strateji belirlemeni sağlayacak açık alanların bulunduğu 20 eşsiz çevreye sahip.

Düşmanlara dikkat et!

Oyun boyunca oyuncular, giderek daha da güçlenen ve oyuncunun savunmasını aşmak için çeşitli stratejiler kullanan 15 farklı düşman türü ile savaşırlar. Seviyeler ilerledikçe, düşmanlar daha güçlü ve yenilmesi daha zor hale gelirler.
Image

Kule Geliştirmeleri

Her biri 3 kabiliyet seviyesine sahip 10 farklı kule türü var. Her kule, saldırı görüş hattı veya balistik mermi yolu gibi ideal yerleşimi etkileyen eşsiz ödünlere sahiptir. Bazı kuleler yakındaki diğer kuleleri güçlendirir, yıkıcı bir saldırı başlatan bir arka savunma kulesi gibi kuleler de belirli yerlerde kullanmak için idealdir.
Image

Başarılar

Her seviyeyi başarıyla tamamlamak bir bronz başarı ödülü kazandırır. Başka hedeflere ulaşmak, belirli bir seviyede gümüş ve altın ödülleri kazandırır. Acemi bir oyuncu saldırıdan sağ çıkmayı başarabilir, ama yalnızca deneyimli bir oyuncu tüm altın başarıları elde edebilir.

Liderlik Tabloları

Çekirdekleri korumaya devam ettiğinde sen de genel liderlik tablolarında veya arkadaşlarına karşı zirvede yer alabilirsin! Dikkat et, çok çetin bir rekabet var! Zirvede kalmak istiyorsan stratejini optimize etmelisin!
Image

Eklentiler

Defense Grid: DLC Paketi
Eklenti
Defense Grid: DLC Paketi
6 DLC paketi içerir: Defense Grid: The Awakening - You Monster DLC'si, Defense Grid: Containment DLC'si, Defense Grid: Resurgence Map Pack 1, Defense Grid: Resurgence Map Pack 2, Defense Grid: Resurgence Map Pack 3, Defense Grid: Resurgence Map Pack 4
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows XP, Vista
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci
1.8 GHz CPU veya üstü
İşlemci
Çift çekirdek 2.0 GHz CPU veya üstü
Bellek
512 MB RAM
Bellek
1 GB RAM XP, 1.5 GB RAM Vista veya üstü
Depolama
1 GB kullanılabilir alan
Depolama
1 GB kullanılabilir alan
Direct X
DirectX 9.0c veya üstü, Haziran 2008 sürümü ya da sonrası
Direct X
DirectX 9.0c veya üstü, Haziran 2008 sürümü ya da sonrası
Ekran Kartı
ATI Radeon 9600 veya daha yeni, NVIDIA GeForce 6100 veya daha yeni
Ekran Kartı
ATI Radeon X700 veya daha yeni, NVIDIA GeForce 7600 veya daha yeni
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME - İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • METİN - İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca
Oyun derecelendirmesi EVERYONE 10+
© 2008 Hidden Path Entertainment, Inc. Defense Grid™ and Hidden Path Entertainment™ are trademarks of Hidden Path Entertainment, Inc. All rights reserved.Gizlilik İlkesi