Ücretsiz Discord Nitro SSS
Ücretsiz Discord Nitro SSS

3 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO KAZAN!

Discord'un Epic Games Store'da yayınlanmasını 3 ay ÜCRETSİZ Discord Nitro aboneliğiyle kutla! HD yayın yap, daha büyük dosyaları yükle, özel emojileri ve diğer birçok Nitro özelliğini kullan.
Aşağıdaki SSS'den daha fazla bilgi edin ve ayrıntılı bilgi için Discord Nitro sayfamıza göz atmayı unutma.

DISCORD NITRO NEDİR?

Nitro ile Discord deneyimini geliştirecek müthiş sohbet avantajları elde edeceksin! Emojilerini geliştir, daha büyük dosya yüklemelerinin keyfini çıkar, favori Discord sunucularında farkını ortaya koy ve daha fazlasını yap! Bu özellikler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsin.

EPIC GAMES STORE'DAKİ DISCORD NITRO PROMOSYONU NE ZAMAN SONA ERECEK?

Bu promosyon 10 Haziran 2021 TSİ 18.00'de başlayacak ve 24 Haziran 2021 TSİ 18.00'de sona erecek.

3 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO ABONELİĞİMİ EPIC GAMES STORE'DAN NASIL ALACAĞIM?

Uygun oyuncular 3 aylık ücretsiz Discord Nitro alabilmeleri için gereken bağlantıyı e-posta ile alacak. E-postanın ulaşması çok sayıda gönderim yapılacağı için gecikebilir, lütfen satın alımdan sonra 72 saate kadar bekle.

3 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO KULLANMA BAĞLANTISI NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?

Uygun oyunculara e-posta ile gönderilen kullanma bağlantıları 24 Temmuz 2021 TSİ 18.00'e kadar geçerlidir.

ÜÇ AYLIK DISCORD NITRO ERİŞİMİM BİTTİKTEN SONRA NE OLACAK?

Üç aylık döneminden sonra Discord Nitro'yu ücretli bir hizmet olarak kullanmaya devam edebilirsin. Aboneliğini iptal etmediğin sürece kendi ülkendeki Discord Nitro aboneliğinin standart aylık ücreti üzerinden otomatik olarak ödeme yapacaksın. İstediğin zaman iptal edebilirsin. Aboneliğini iptal etmek ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya göz at.

ŞU ANDA VEYA ESKİDEN BİR NITRO ABONESİYSEM TEKLİFTEN FAYDALANABİLİR MİYİM?

Hayır, bu teklif yalnızca uygun bölgelerdeki yeni Discord Nitro aboneleri için geçerlidir.

BU TEKLİF NERELERDE GEÇERLİ?

Bu teklif yalnızca Discord'un ve Epic Games Store'un sunulduğu ülkelerde geçerlidir.

3 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO ABONELİĞİMİ EPIC GAMES STORE'DAN NASIL ALACAĞIM?

Üç (3) aylık Discord Nitro erişimi için geçerli olan bir kullanma bağlantısını 10 Haziran 2021'den itibaren e-posta yoluyla göndermeye başlayacağız. Epic Games hesabına bağlı olan e-posta adresine bir kullanma bağlantısı göndereceğiz. Lütfen hesabınla ilişkili olan e-posta adresinin geçerli ve doğru olduğundan emin ol! E-postanın gelmesi için 72 saate kadar zaman tanı ve lütfen spam klasörünü kontrol et.

DISCORD NITRO KULLANMA BAĞLANTIMI E-POSTA YOLUYLA ALDIM, BU TEKLİFİ NASIL KULLANACAĞIM?

Üç ay ücretsiz Discord Nitro aboneliğini kullanmak için bağlantıya tıkla. Ardından, Discord'a kaydol (veya zaten bir hesabın varsa giriş yap). Eğer kriterleri karşılıyorsan üç aylık abonelik otomatik olarak hesabına eklenecek. İşte bu kadar! Hemen Discord Nitro'nun sunduğu avantajların tadını çıkarmaya başlayabilirsin.