Dungeons 3

Eklenti

Clash of Gods

Mutlak Kötü'nün tahta çıkma ve kendini dünyanın mutlak hükümdarı ilan etme zamanı geldi. Fakat karşısında duran küçük bir sorun var... Tüm Varlıkların İlerisindeki ve Ötesindeki Goddess of Light!

Dungeons 3 Hakkında

Geliştirici
Realmforge Studios
Yayıncı
Kalypso Media
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
Çok Oyunculu
Tek Oyunculu
TEEN
Platform
Windows

Clash of Gods

İlerle ve kazan! Yepyeni ve tam seslendirmeli sekiz görevde bir kez daha zindanın derinliklerine in ve kutsal kuvvetlerle savaşarak iğrenç derecede iyi Goddess of Light'ı tahtından indirip iyi olmaya cüret eden her şeyi ortadan kaldır. Ancak işgalci kahramanlar zindanın topraklarını temizlemek için karakollar kuracak. Gardını al! Daha iyi bir dünya kontrolü için oyuncular artık kuleler ve heykeller inşa ederek düşmanları uzak tutabilir. Son olarak, küçük pis sülükleri yeni bir çok oyunculu eşli mod bekliyor.

Özellikler:

  • Son çarpışma: Yepyeni ve tam seslendirmeli sekiz hikâye görevi ile kötülük yeteneklerini test et.
  • Tanrıça ve kindar: İntikam almak ve dünyayı tüm kötülüklerden arındırmak isteyen, Mutlak Kötü'nün karşısına çıkacak iki yeni rakip.
  • Kutsal zindan: İşgal ettiğin kahramanları hafife almak gibi bir hata yapma, yoksa kendi karakollarını kurarak zindanın şeytani topraklarını tanrıça adına kutsarlar.
  • Dünyaya hükmetmek için daha fazla kötü güç: Yaklaşan kahramanları uzak tutacak dayanıklı kuleler ve destek heykelleri inşa etmek için karakolları kullan.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit
İşlemci
Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)
İşlemci
Dört çekirdek 3.5 GHz veya üstü (Intel i5 4000 Serisi / AMD Ryzen 3 Serisi)
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
5
Depolama
5
Direct X
Sürüm 11
Direct X
Sürüm 11
Ekran Kartı
AMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)
Ekran Kartı
AMD/NVIDIA ile en az 3072 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD R9 300 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 900 Serisi veya daha iyisi)
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • Metin: Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya), İngilizce, Japonca
Oyun derecelendirmesi TEEN
Dungeons 3 Copyright © 2017 Kalypso Media GmbH. Developed by Realmforge Studios. Published by Kalypso Media GmbH. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.Gizlilik İlkesi