Famous Last Words
Famous Last Words

Mutlak Kötü, "Famous Last Words"te kendi bölgesindeki henüz fethedilmemiş derinliklerde gezerken, Thalya şiddetli bir tartışmaya giriyor. Dövüşen bu iki zeki karakterden hangisi kazanacak?
Türler
Özellikler

Famous Last Words

Kötülük her yerde, fethedilecek İyi hiçbir şey kalmadı. Hiçbir paladin, kraliçe veya tanrıça kötülük ordusunun zafer yürüyüşünü durduramıyor ve bir sonraki kahramanlar jenerasyonunun uygun yaşa gelmesine daha çok var. Bu nedenle Ölümüne Sıkkın Kötülüğün zırhlarını asma ve dinlenme zamanı geldi. Fakat hikâyenin patlamaların en büyüğüyle bitmemesi Dungeons'a yakışmazdı.
Mutlak Kötü, "Famous Last Words"te tamamen can sıkıntısından kendi bölgesindeki henüz fethedilmemiş derinliklerde gezerken, Thalya ile değerli anlatıcımız arasında şiddetli bir tartışma çıkıyor. Kötülüğün savaş alanındaki en iyi savaşçı olmak için dövüşen bu iki zeki karakterden hangisi kazanacak? Bunu öğrenme zamanı geldi…

Özellikler:

  • 3 zorlu haritada yepyeni, tam seslendirmeli bir hikâye.
  • Yeni bölüm sonu canavarı düşman (Skirmish haritalarında da mevcut): Havalı yeteneklere sahip ünlü Narrator (Anlatıcı).
  • Yeni sürüngen türü (Skirmish haritalarında da mevcut): İğne uçlu yazı araçlarıyla sinir bozucu Pen Pusherlar.

Puanlar

GameWatcher
Chris Capel yazdı
8.5 / 10
“Realmforge have finally got the formula right. Dungeons 3 is plain, straight, addictive fun from start to finish.”
Wccftech
Chris Wray yazdı
8 / 10
“Dungeons 3 has taken the series to its highest point yet. While overbearing on the forced comedy, it can be genuinely funny. Most of all, though, it's addictive. Dungeons 3 features incredibly polished gameplay with great visuals and audio and the wide variety within the campaigns 20 missions never gets boring.”
GameSpace
Catherine Daro yazdı
8 / 10
“Dungeons 3 is a solid Dungeon manager that will keep you entertained for many hours between the fun gameplay, loving the attention to the details and endless puns and jeers of Thalya and the Narrator towards each other and famous franchises. If you are tired of the paladins and people who play them, this is the game for you.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 64 bit
İşletim SistemiWindows 10 64 bit
İşlemciIntel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)
İşlemciDört çekirdek 3.5 GHz veya üstü (Intel i5 4000 Serisi / AMD Ryzen 3 Serisi)
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama5
Depolama5
Direct XSürüm 11
Direct XSürüm 11
Ekran KartıAMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)
Ekran KartıAMD/NVIDIA ile en az 3072 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD R9 300 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 900 Serisi veya daha iyisi)
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • Metin: Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya), İngilizce, Japonca
Dungeons 3 Copyright © 2017 Kalypso Media GmbH. Developed by Realmforge Studios. Published by Kalypso Media GmbH. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.