Dungeons 3

Dungeons 3, popüler Dungeons strateji oyunları serisinin son oyunudur. Kendi zindanını oluşturup yönet, canavarları emrin altına al ve kurnaz tuzaklar yerleştir. Kapsamlı bir hikâyede uçsuz bucaksız yeryüzünü fethetmeye çalış.

Dungeons 3 Hakkında

Geliştirici
Realmforge Studios
Yayıncı
Kalypso Media
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
Çok Oyunculu
Tek Oyunculu
TEEN
Platform
Windows

Dungeons 3

Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya'nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, yeryüzünün iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar!
Odalar, tuzaklar ve yapılarla birlikte eşsiz bir yer altı zindanı oluşturarak karanlık yönünü serbest bırak. Orclar, succubuslar, zombiler ve daha birçok alçak yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu ayağa kaldır. Birliklerini kurduktan sonra karanlıklardan çık ve biraz olsun kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu olan her şeyi ortadan kaldırdığın yeryüzünün aydınlığında orduna rehberlik ederek toprakları yozlaştır.
Dungeons serisinde ilk kez, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimle. Her oyun oturumu birbirinden farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz bir eğlence sunacak!

Özellikler:

  • Tamamen yenilenmiş bir yeryüzü RTS moduna sahip, bugüne kadarki en büyük, en iyi ve en şeytani zindan simülasyonu.
  • Yeni yönetim: Yeni karakter Thalya'nın komutası altındaki birleşik şeytani güçleri yönet ve onları zafere taşı.
  • Boyut önemlidir: 20 göreve ve 20 saatten uzun oynama süresine sahip, geniş kapsamlı tek oyunculu hikâye, rastgele oluşturulan seviyeler, yepyeni iki kişilik eşli mod, daha fazla oda ve daha fazla eşsiz yetenek.
  • Kötülüğün sesi: Dungeons hayranlarının çok sevdiği ünlü anlatıcı o eşsiz sesiyle geri döndü ve Dungeons mirasını en iyi şekilde sürdürüyor.

Eklentiler

Dungeons 3 - DLC Paketi
Eklenti
Dungeons 3 - DLC Paketi
"Once Upon a Time", "Evil of the Caribbean", "Lord of the Kings", "Clash of Gods", "An Unexpected DLC", "Famous Last Words" genişletme paketlerini, yeni bir Skirmish haritası paketini ve çeşitli ücretsiz içerik güncellemelerini içerir.
Daha Fazla Bilgi Edin
Once Upon A Time
Eklenti
Once Upon A Time
İyi Peri'nin evi olan Periler Ülkesi'ne seyahat et. Bu iğrenç derecede iyi yaratık, kahramanlara canlandırıcı iksirler verir. Birkaç büyülü kahramanın ve patlayan koyunların yardımıyla Mutlak Kötü bu hikâyeyi tatsız bir şekilde sonlandırıyor!
Daha Fazla Bilgi Edin
Evil of the Caribbean
Eklenti
Evil of the Caribbean
Thalya birçok macerasının ardından biraz huzuru ve sakinliği hak ediyor ve Emrindekileri Asla Rahat Bırakmayan Kötü onu Turtoga korsan tatil cennetine gönderiyor. Ancak rom işlemek gibi yapması gereken bazı görevler var.
Daha Fazla Bilgi Edin
Lord of the Kings
Eklenti
Lord of the Kings
Büyük Kral Arcturus görevinden Kutsal Kâse'yle beraber geri döndüğünde, birilerinin Stormbreeze şehrini harabeye çevirdiğini görüyor. Topraklarını geri almak için hemen harekete geçiyor, ancak Her Zaman Son Gülen Kötüyü hesaba katmamış.
Daha Fazla Bilgi Edin
Clash of Gods
Eklenti
Clash of Gods
Mutlak Kötü'nün tahta çıkma ve kendini dünyanın mutlak hükümdarı ilan etme zamanı geldi. Fakat karşısında duran küçük bir sorun var... Tüm Varlıkların İlerisindeki ve Ötesindeki Işığın Tanrıçası!
Daha Fazla Bilgi Edin
Famous Last Words
Eklenti
Famous Last Words
Mutlak Kötü, "Famous Last Words"te kendi bölgesindeki henüz fethedilmemiş derinliklerde gezerken, Thalya şiddetli bir tartışmaya giriyor. Dövüşen bu iki zeki karakterden hangisi kazanacak?
Daha Fazla Bilgi Edin
An Unexpected DLC
Eklenti
An Unexpected DLC
Mutlak Kötü'nün bitmek bilmeyen zaferleri ve Işığın Tanrıçası'nı alt edişinden sonra, kalan kahramanlar, Ormanın Kraliçesi'nin yeşil ormanlık alanına sığındı. Ormanı temizleme zamanı!
Daha Fazla Bilgi Edin
A Multitude of Maps
Eklenti
A Multitude of Maps
Bu Harita Paketinde Thalya ile birlikte Summoning Stone'lar için savaşacak, Mortuary Mountain'ın yamaçlarında kurbanlar adayacak ve yeni bir dinlenme yeri arayan Grave Golem'a yardım edeceksin.
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit
İşlemci
Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)
İşlemci
Dört çekirdek 3.5 GHz veya üstü (Intel i5 4000 Serisi / AMD Ryzen 3 Serisi)
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
5
Depolama
5
DirectX
Sürüm 11
DirectX
Sürüm 11
Ekran Kartı
AMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)
Ekran Kartı
AMD/NVIDIA ile en az 3072 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD R9 300 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 900 Serisi veya daha iyisi)
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • Metin: Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya), İngilizce, Japonca
Oyun derecelendirmesi TEEN
Dungeons 3 Copyright © 2017 Kalypso Media GmbH. Developed by Realmforge Studios. Published by Kalypso Media GmbH. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.Gizlilik İlkesi