Eiyuden Chronicle: Rising
Eiyuden Chronicle: Rising

Eiyuden Chronicle: Rising, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes'un dünyasında geçen bir aksiyon RYO'sudur. Kasaba inşa etme mekaniklerini, hızlı geçen savaşları ve Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes karakterlerinden birkaçının önemli geçmişlerinin anlatıldığı hikâyeleri içerir.
Türler
Özellikler

Eiyuden Chronicle: Rising

Eiyuden Chronicle: Rising, Eiyuden Chronicle'ın dünyasında geçen bir kasaba inşa etme aksiyon RYO'sudur. Oyun Eiyuden Chronicle'da da yoldaşın olacak birçok karakterin savaş öncesi hikâyelerini bir araya getiyor.
Eiyuden Chronicle'ın karakterlerinin bir kısmı heyecan dolu maceralar ve ilgi çekici kasaba inşa etme faktörleri ile orijinal bir hikâye olarak karşımıza çıkıyor.
Eiyuden Chronicle ile hesabını bağlayan oyuncular için küçük avantajlar bile olabilir.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi7, 8.1, 10 x64
İşletim Sistemi7, 8.1, 10 x64
İşlemciAMD FX-4350 / Intel® Core™ i3-3210
İşlemciAMD Ryzen™ 5 1700 / Intel® Core™ i7-4770S
Bellek4 GB
Bellek4 GB
Depolama20 GB
Depolama20 GB
Ekran KartıAMD Radeon™ R7 260X (2 GB VRAM) / Nvidia® GeForce® GTX
Ekran KartıRadeon™ RX 470 (4 GB VRAM) / Nvidia® GeForce® GTX 1060 (6 GB VRAM)
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: Geleneksel Çince, Danca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Norveççe, İspanyolca (İspanya), İsveççe, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Arapça
  • Metin: Arapça, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İsveççe, Türkçe
All product names, logos, brands, and registered trademarks are property of their respective owners. 505 Games and the 505 Games logo are registered trademarks of 505 Games SpA. All rights reserved.