Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Far Cry 2: Fortune's Edition
Far Cry 2: Fortune's Edition

Savaş yorgunu bir Afrika ülkesinde kısılıp kalmış bir suikastçısın. Sıtmaya yakalanmışsın ve bu ülkede yaşayabilmek için her iki taraftaki yozlaşmış savaş ağalarıyla iş yapmak zorundasın.
Türler
Özellikler

Far Cry 2: Fortune's Edition

Far Cry 2: Fortune's Edition'da Far Cry 2 tam oyunun yanı sıra daha önce yayınlanmış bütün yamalar ve aşağıdaki ilave içerikleri kapsayan Far Cry 2 Fortunes DLC'si bulunuyor:

Tek oyuncu ilave içerikleri:

Üç yeni silah: Susturuculu pompalı tüfek, Kısa namlulu pompalı tüfek, Arbalet
İki yeni araç: Unimog, Quad

Çok oyuncu ilave içerikleri:

Ekstra silahlar ve dört yeni harita: Cheap Labor, Last Resort, Lake Smear, Fort Fury
Düşmanının zayıf noktalarını tespit edip onlardan faydalanmalısın. Düşmanın sayı ve silah üstünlüğünü sürpriz saldırılarla, vurkaçlarla, sabotajlarla, kurnazlıkla ve tabii ki bilek gücüyle dengelemelisin.

Yangın

Bir video oyununda şimdiye kadar görülmüş en gerçekçi yangının sıcaklığını hisset! Düşmanı alt etmek için molotof kokteyli veya alev makinelerini kullan, rüzgârdan ve alevlerin yayılma hızından yararlan.

Tahrip edilebilir çevre

Artık engel yok: Her şeyi kırabilir ve değiştirebilirsin, çok oyunculu modda bile. DUNIA motorunun RealTree teknolojisi sayesinde gelmiş geçmiş en gerçekçi doğa bozunum sistemini deneyimle.

Açık dünya

Herhangi bir yükleme yapmadan 50km2'lik alanda gezinebilir, gerçek özgürlüğün tadını çıkarabilirsin. Bu devasa çevrede kendi yolunu kendin seç ve yaşayan bir Afrika'yı keşfet.

Devasa bir macera

İki rakip ordudan biri için savaş ve her türlü imkanı kullanarak öncelikli hedefine adım adım ilerle. Değerli istihbarata, yeni silahlara ve araçlara ulaşmak için 70'ten fazla yan görevi tamamla.

Senaryosuz yapay zeka

Sağlıkçılar yaralı askerleri güvenli bölgelere taşıyacaklar. Piyadeler seni korkutmak için sahneye çıkacaklar. Oyun içi etkinliğin sayesinde namın yürüdükçe düşmanlar silahlarını bırakıp kaçacaklar. Bir düşmanın nasıl davranacağını bilmemenin gerilimini hisset.

Çok oyunculu mod

Arkadaşlarınla birlikte savaş ama bir gözün de hep arkada olsun. Kimin gerçekten dost olduğunu kimin ihanet edeceğini bilemezsin. Tek oyunculu moddaki bütün teknik özellikler çok oyunculu modda da mevcut.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Desteklenen İşletim SistemiMicrosoft Windows XP veya Windows Vista (64 desteklenir)
Desteklenen İşletim SistemiMicrosoft Windows XP veya Windows Vista (64 desteklenir)
İşlemciPentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ veya üstü
İşlemciIntel Core 2 Duo Family, AMD 64 X2 5200+, AMD Phenom veya üstü
Ekran Kartı256 MB, Shader Model 3 gerekir, NVidia 6800 ya da ATI X1650 veya üstü
Ekran Kartı512 MB, NVidia 8600 GTS veya üstü, ATI X1900 veya üstü
Sabit Disk3,5 GB (Birden fazla kayıt ve kullanıcı tarafından oluşturulan haritalar, gerekli sabit disk alanının miktarını artırır.)
Sabit Disk3,5 GB (Birden fazla kayıt ve kullanıcı tarafından oluşturulan haritalar, gerekli sabit disk alanının miktarını artırır.)
Ses5.1 ses kartı gerekir
Ses5.1 ses kartı gerekir
Oturumlar
Ubisoft hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme + Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca
© 2008 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Far Cry, Ubisoft, Ubi.com, and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Based on Crytek's original Far Cry directed by Cevat Yerli.