Farming Simulator 19

Sürüm

Premium Sürüm

En kapsamlı çiftçilik deneyiminde modern bir çiftçi ol. Premium Sürüm, milyonlar satan Farming Simulator 19 oyununu ve tek başına veya arkadaşlarınla çevrimiçi olarak çiftliğini geliştirmene yardımcı olacak ek içerikleri içerir.

Farming Simulator 19 Hakkında

Geliştirici
Giants Software GmbH
Yayıncı
Focus Home Interactive
Çıkış Tarihi
Etiketler
Simülasyon
EVERYONE
Platform
Windows

Farming Simulator 19 - Premium Sürüm

Premium Sürüm, milyonlar satan Farming Simulator 19 oyununu ve ek içerikleri içerir.
En kapsamlı çiftçilik deneyimini oyna! Modern bir çiftçi olup heyecan verici yeni çiftlik aktiviteleri, hasat edilecek ekinler ve ilgilenecek hayvanlarla dolu devasa üç Amerikan ve Avrupai ortamda çiftliğini geliştir.
John Deere, Case IH, New Holland, CLAAS, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha birçok markanın ürünlerinin dâhil olduğu 475'ten fazla özgün aracı ve makineyi kullan. Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla birlikte çiftliğini geliştir ve sınırsız bir Farming Simulator deneyimi için topluluk tarafından oluşturulan modları indir!

Premium Sürüm aşağıdakileri içerir:

• Alpine Farming Expansion
• Rottne DLC
• GRIMME Equipment Pack
• Kverneland & Vicon Equipment Pack
• Bourgault DLC
• Platinum Expansion
• John Deere Cotton DLC
• Anderson Group Equipment Pack
• John Deere XUV865M Gator DLC (Şimdi ModHub'dan indirilebilir)
• CLAAS DOMINATOR 108 SL MAXI DLC (Şimdi ModHub'dan indirilebilir)
• CLAAS TORION 1914 Dev Mule DLC (Şimdi ModHub'dan indirilebilir)

Diğer Sürümler

Farming Simulator 19
Sürüm
Farming Simulator 19
En iyi çiftçilik simülatörü tamamen elden geçirilmiş grafikleri ve gelmiş geçmiş en kapsamlı çiftçilik deneyimiyle geri dönüyor! Modern bir çiftçi ol ve yepyeni tarım aktiviteleri, biçilecek mahsuller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük Amerika ve Avrupa haritasında geliştir.
Daha Fazla Bilgi Edin
Farming Simulator 19 - Platinum Edition
Sürüm
Farming Simulator 19 - Platinum Edition
Modern bir çiftçinin rolüne bürün! Dünyanın önde gelen tarım firmalarından biri olan CLAAS'ı ilk kez keşfet. Modern ve klasik birçok aracın tadını çıkar ve heyecan verici tarım aktiviteleri, biçilecek mahsuller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük haritada geliştir.
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
İşletim Sistemi
64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci
Intel Core i3-2100T @2.5 GHz veya AMD FX-4100 @3.6 Ghz
Ekran Kartı
Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 ekran kartı veya üstü (en az 2 GB VRAM, DX11 desteği)
Bellek
4 GB RAM
Depolama
20 GB boş sabit disk alanı
Diğer
Ses Kartı
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Çekçe, Felemenkçe, Macarca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rumence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe
Oyun derecelendirmesi EVERYONE
© 2018 GIANTS Software GmbH. Published and distributed by Focus Home Interactive under license of GIANTS Software. Farming Simulator, GIANTS Software and its logos are trademarks or registered trademarks of GIANTS Software. Focus, Focus Home Interactive and its logos are trademarks or registered trademarks of Focus Home Interactive. All manufacturers, agricultural machinery, agricultural equipment, names, brands and associated imagery featured in this game in some cases include trademarks and/or copyrighted materials of their respective owners. The agricultural machines and equipment in this game may be different from the actual machines in shapes, colours and performance. All rights reserved. All other names, trademarks and logos are property of their respective owners.Gizlilik İlkesi