Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

FORECLOSED
FORECLOSED

FORECLOSED; aksiyon, gerilim ve deneysel güçlendirmelerle dolu bir Siberpunk dünyasında geçen hikâye odaklı bir aksiyon-macera oyunudur. Bu çizgi roman tarzındaki oyunda, kimliğinin haczedilmesinin ardındaki komployu ortaya çıkarmaya çalışan Evan Kapnos'un hikâyesini deneyimle

FORECLOSED Hakkında

FORECLOSED; aksiyon, gerilim ve deneysel güçlendirmelerle dolu bir Siberpunk dünyasında geçen hikâye odaklı bir aksiyon-macera oyunudur. Foreclosed oyununda kimliği kısa bir süre önce haczedilmiş, işinden, beyin implantlarından ve şehir Blok zincirine erişiminden mahrum bırakılmış, kimliği ve implantları açık artırmaya çıkmadan önce hemen kaçması gereken Evan Kapnos'un hikâyesini deneyimle.
Image 1

Etkileşimli Bir Çizgi Roman ve Sürükleyici Bir Öykü

FORECLOSED, video oyunlarının oynanabilirliğini çizgi romanların gösterişli görsel estetiğiyle harmanlar. Oynanıştan sinematik unsurlara kadar her şey bir çizgi romanın biçimsel yapısıyla deneyimlenir. FORECLOSED'un Siberpunk şehrinde ilerledikçe, sürükleyici bir komplo hikâyesinin sır perdesini aralarken tam ekran ve çizgi roman paneli perspektifleri kusursuz bir şekilde harmanlanır. Geçiş sahneleri de etkileşimlidir ve alternatif oynanış tarzları arasında sorunsuz bir geçiş sağlar.
Image 2

Yüksek Teknolojili Savaş Sistemi

RYO benzeri bir beceri sistemi ile yeni yetenekleri keşfet ve kilidini aç. Patlayıcı veya Makineli Tüfek Mermileri modları gibi fütüristik modifikasyonlarla silahının potansiyelini artır, deneysel güçlendirmelerle beynini geliştir ve düşmanlarına karşı savaş. Yeni yeteneklerini kontrol etmeyi öğren, rakiplerle savaş ve çevreni manipüle et. Düşmanlarını havaya uçurmak veya devasa nesneleri gruplar hâlinde fırlatmak için telekinezi gibi süper kahramanlara özgü yetenekler edin. Tuzaklar kurmak ve hatta düşmanlarının kafasındaki implantların aşırı ısınmasını sağlamak için farklı sistemlere sız.
Image 3

Önemli Özellikler

  • Müthiş Siberpunk Aksiyonu – FORECLOSED; aksiyon, gerilim ve deneysel güçlendirmelerle dolu bir Siberpunk dünyasında geçen hikâye odaklı bir aksiyon-macera oyunudur.
  • Etkileşimli Çizgi Roman- Oynanıştan sinematik unsurlara kadar her şey bir çizgi romanın biçimsel yapısıyla deneyimlendiği için kendini gerçek bir çizgi roman kahramanı gibi hissedeceksin.
  • Sürükleyici Hikâye - Evan Kapnos'un hikâyesini deneyimle. Onun kimliği kısa bir süre önce haczedildi, işinden, beyin implantlarından ve şehir Blok zincirine erişiminden mahrum bırakıldı. Kimliği ve implantları açık artırmaya çıkmadan önce hemen şehirden kaçması gerekiyor...
  • Yüksek Teknolojili Savaş Sistemi - Simbiyotik Tabancanı, değiştirilebilen ve hatta birleştirilebilen çeşitli özelleştirmelerle modifiye et.
  • Güçlendirici Yükseltmeler - RYO benzeri bir beceri sistemi ile beyin implantı yeteneklerini keşfet ve kilidini aç

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10 veya üstü
İşletim SistemiWindows 10 veya üstü
İşlemciIntel Core i5
İşlemciIntel Core i7
Bellek8 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama1 GB kullanılabilir alan
Depolama2 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 11
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce | METİN: İngilizce, Japonca, Rusça, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Geleneksel Çince
All rights reserved Merge Games 2021