Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Game of The Year Edition
Game of The Year Edition

Büyük beğeni toplayan hayatta kalma oyunu, şimdi Game of the Year sürümünde sana oyunun tamamına ve tüm DLC'lere (The Rifts (Yarıklar), The Last Autumn (Son Güz), On The Edge (Uçurumun Kenarında)) erişim hakkı sağlayacak.

Frostpunk: Game of the Year Edition şunları içerir:

Frostpunk - Geniş kitlelerce beğenilen, dünya çapında 3 milyondan fazla satan ve birçok eleştirmen ödülünü kazanan toplumsal hayatta kalma oyununun tam sürümü.
Frostpunk Sezon Bileti - Frostpunk evreninin üç genişletmesi:
  • The Last Autumn (Son Güz)
  • On The Edge (Uçurumun Kenarında)
  • The Rifts (Yarıklar)

The Last Autumn (Son Güz),

Frostpunk evreni için bir dönüm noktası. 113. Saha'da gerçekleşen huzursuz edici olayları ve insanların dondurucu bir örtü tabakası Dünya'yı kaplamadan önce bir jeneratör inşa etme çabalarını anlatan bu ön genişleme paketi, Frostpunk evrenini yeni bir çevre, yeni Kanun Kitapları ve benzersiz teknolojiler sunarak genişletiyor ve her biri toplumu ve oyuna, şehri alışılmadık yöntemlerle şekillendirmene izin veren bir dizi yeni bina ekliyor.

On The Edge (Uçurumun Kenarında)

genişletmesi, Büyük Fırtına'dan sonra özel bir göreve gönderilen New London sakinlerinin hikâyesini anlatıyor. Bu genişletme, Frostpunk evreninde yepyeni bir bölüm açmakla kalmıyor, aynı zamanda hem şehirde hem de Donmuş Topraklar haritasında sunduğu yeni zorluklar ve eşsiz mekaniklerle oyunun temel deneyimini daha da zenginleştiriyor.

The Rifts (Yarıklar)

sadece havanın değil, arazinin de sana muhalefet olduğu bu yepyeni Endless Mode'un (Sonsuz Mod) haritasında yeni zorlukları deneyimlemene olanak sağlıyor. Yeni oynanış mekaniğini kullanarak yarıklar arasında köprü kur ve yeni bölgelere ulaş. Halkını korkunç sondan korumak için şehrini genişlet!

Ek olarak, şu dijital içeriklere de sahip olacaksın:

Frostpunk Orijinal ve Genişletme Oyun Müzikleri - Piotr Musiał tarafından bestelenen ve Atom String Quartet ve Sofia Session Orchestra tarafından çalınan oyunun orijinal müziği. Albümdeki tüm şarkılara dijital versiyon için mastering ve mix yapılmıştır ve şarkılar tüm popüler formatlarda mevcuttur.
Frostpunk Dijital Çizim Kitabı - Oyundaki tüm benzersiz sanat eserlerinin yanı sıra görsel tasarım, konsept sanat ve ilham verici fikirler üzerine çalışan kişilerin hikâyelerini içerir.

OYUN HAKKINDA

Frostpunk, ısının yaşam anlamına geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu, şehir kurma, toplum olarak hayatta kalma ve strateji türlerinin karışımı bir oyundur. Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

Sürümler

Puanlar

PC Gamer
Christopher Livingston yazdı
89 / 100
“Frostpunk is a stressful, stylish, and addictive survival management game filled with incredibly difficult choices.”
IGN
Caley Roark yazdı
9 / 10
“Frostpunk deftly mixes a variety of thematic ideas and gameplay elements into an engaging and unique, if occasionally unintuitive, strategy game.”
Eurogamer
Robert Purchese yazdı
Recommended
“A thrilling but thin survival twist on the city builder genre, oozing dark charisma and political dilemmas.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 bit
İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 bit
İşlemci3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
İşlemci3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama8 GB kullanılabilir alan
Depolama8 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 11
Ekran KartıGeForce GTX 660, Radeon R7 370 ya da 2 GB video RAM'e sahip eş değeri
Ekran KartıGeForce 970, Radeon RX 580 ya da 4 GB video RAM'e sahip eş değeri
DiğerEn yeni VC paketinin yüklü olduğundan ve Windows 7 veya 8 kullanıyorsan KB4019990 güncellemesinin yapıldığından emin ol
DiğerEn yeni VC paketinin yüklü olduğundan ve Windows 7 veya 8 kullanıyorsan KB4019990 güncellemesinin yapıldığından emin ol
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, İtalyanca, Japonca, Korece
© 2018 11 bit studios S.A. Frostpunk™, 11 bit studios™ and respective logos are trademarks of 11 bit studios S.A. All rights reserved.