Galactic Civilizations III

Zamana meydan okuyacak bir uygarlık kur! Düzinelerce eşsiz ırk arasından seçim yaparak diplomasi, casusluk, teknolojik gelişmeler ve daha fazlasıyla galakside adını duyur!

Galactic Civilizations III Hakkında

Geliştirici
Stardock Entertainment
Yayıncı
Stardock Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
4X
Sıra Temelli
EVERYONE 10+
Platform
Windows

Oyun Hakkında

Bir gün insanlar uyandıklarında galakside yalnız olmadıklarını öğrenseydi ne olurdu? İnsanlar uzaya açılarak kendi tarihlerine ve gayelerine sahip olup adlarını duyurmak isteyen diğer uzaylı uygarlıklarını keşfediyor. İnsan, Drengin, Altarian ve çok daha fazlası arasından kendi ırkını seç ve bugüne kadarki en büyük 4X strateji oyunlarından birinde uygarlığına altın çağını yaşat!
Yeni ve gizemli kaynaklardan gelen tehditlerle yüzleşirken ve zorlukların üstesinden gelirken yeni teknolojileri araştır, yıldız gemileri tasarla ve yeni dünyaları kolonileştir. Ticaret görüşmeleri ve antlaşmalar yap, savaş aç, düşmanlarına karşı casusluk yap ve sıra dışı vatandaşlar yarat. Amacına ulaştıktan sonra her biri kendi tarihine, teknoloji ağacına, gemi bileşenlerine ve daha fazlasına sahip olan çok sayıda uzaylı uygarlığından biri olarak tekrar oyna.
Galactic Civilizations III şimdi Crusade ve Retribution genişletmeleriyle paket hâlinde geliyor ve daha büyük bir oynanış deneyimi için Mega Events eklentisini içeriyor! Bugün galaktik liderlerin arasına katıl ve şu soruya yanıt ver: Galaksiye nasıl hükmedeceksin?

HER SEFERİNDE FARKLI BİR OYUN

Her yeni oyunda kurabileceğin çeşitli seçenekler bulunuyor. Her seferinde eşsiz bir oyun deneyimi yaşamak için harita boyutunu, gezegen ve kaynak miktarını, olayların sıklığını ve daha fazlasını seç. Galactic Civilizations III doğrusal zafer koşullarını ortadan kaldırıyor ve kazanmak için takip edebileceğin askerî fetih, kültürel üstünlük, teknolojik yükseliş ve politik ittifaklar gibi çeşitli hedefler sunuyor. Tüm bunların yanı sıra zengin ve derin gemi tasarımı, sen galaksiye nasıl hükmedeceğine karar verirken sürükleyici ve heyecan verici bir deneyim yaşamanı sağlıyor.

Özellikler

 • Üst düzey sandbox deneyimi: Her oyun dev ölçekte eşsiz bir haritaya, dünyalara ve yüzleşeceğin zorluklara sahip. 16 ila 100 rakibe karşı oyna.
 • Zafere ulaşmanın birden fazla yolu var: Askerî fetih, kültürel üstünlük, teknolojik yükseliş veya politik ittifaklar yoluyla kazan.
 • Devasa teknoloji ağacı: Muazzam genişliğe ve derinliğe sahip bir teknoloji ağacında araştırma yap. Oynanabilen her grubun kendi uzmanlık alanları bulunuyor.
 • Grup ve Gemi Özelleştirme: Kendi görünüşüne, gemilerine, teknolojilerine ve hatta yapay zekânın tüm bunları kullanmasıyla ilgili seçeneklere sahip olan bir uygarlık kur.
 • Derin bir ekonomi: Her oyunda stratejinin gidişatını değiştirebilecek çok sayıda farklı kaynakla birlikte her dünya eşsiz.
 • Gezegen Yöneticileri: Dünyalarını yönetmek, yapılacak geliştirmelere karar vermek ve daha büyük stratejik hedeflere odaklanmanı sağlayacak unsurları belirlemek için farklı gezegen liderlerini kullan.
 • Eserler: Galaksideki gezegenlere gömülü olan güçlü eşyalar, uygarlığının yeni yeteneklere anında erişmesini sağlayacak.
 • Hiper Geçitler: Birleştirildiğinde filoların hiperuzayda daha da hızlı hareket etmesini sağlayan güçlü geçitler kur.
 • Casusluk: Casuslar teknolojileri çalabilir, iç karışıklık yaratmak için söylenti yayabilir, düşman dünyaları sabote edebilir ve hatta düşman vatandaşlara suikast uygulayabilir.
 • Galaktik Vatandaşlar: Vatandaş adı verilen yetenekli bireylerle uygarlığının kaderini şekillendir. Bir düzineden fazla eşsiz görev arasından seçim yap: komutan, mühendis, çiftçi, ünlü ve daha fazlası.
 • Galaksi Olayları: Galaktik ölçekteki sorunlarla ilgilen

Sürümler

Galactic Civilizations III
Sürüm
Galactic Civilizations III
Zamana meydan okuyacak bir uygarlık kur! Düzinelerce eşsiz ırk arasından seçim yaparak diplomasi, casusluk, teknolojik gelişmeler ve daha fazlasıyla galakside adını duyur!
Geçerli Sayfa
Galactic Civilizations III Ultimate Edition
Sürüm
Galactic Civilizations III Ultimate Edition
Galactic Civilizations III Ultimate Edition, Galactic Civilizations III'ün yanı sıra tüm DLC'lerini ve genişletmelerini içerir. Düzinelerce eşsiz ırk arasından seçim yap ve galakside adını duyur!
Daha Fazla Bilgi Edin

Eklentiler

Mech Parts Kit
Eklenti
Mech Parts Kit
Bu yeni DLC ile hemen kendi makinelerini oluştur ve Kaijus ya da Drengin ile savaşmaya başla! Mükemmel dev savaş robotunu oluşturmak için düzinelerce yeni gemi parçası arasında iskeletler, kirişler, kancalar ve daha fazlası bulunuyor.
Daha Fazla Bilgi Edin
$2,99
Oyun Müzikleri Galactic Civilizations III
Eklenti
Oyun Müzikleri Galactic Civilizations III
Besteci Geoff Knorr, Michael Curran ve Mason Fisher'dan 40 parçayla 2 saatin üzerinde hi-fi müzikler içeren Galactic Civilizations III'ün oyun müziklerini satın al.
Daha Fazla Bilgi Edin
$9,99
Mercenaries Expansion
Eklenti
Mercenaries Expansion
Galactic Civilizations III'ün ilk genişletme paketinde yeni bir hikâyeyi oyna, amacına yönelik paralı askerler tut ve iki yeni grupla oyna.
Daha Fazla Bilgi Edin
$9,99
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Harici Bağlantılar

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
64 bit Windows 10 / 8.x / 7
İşletim Sistemi
64 bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci
1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli
İşlemci
2.3 GHz Intel Core i5 İşlemci veya eş değeri
Bellek
4 GB
Bellek
6 GB
Depolama
12 GB
Depolama
15 GB
DirectX
10
DirectX
10
Ekran Kartı
512 MB DirectX 10.1 Ekran Kartı (AMD Radeon HD5x00 Serisi / Nvidia GeForce 500 Serisi / Intel HD 4000 veya üstü)
Ekran Kartı
1 GB DirectX 10.1 Ekran Kartı
Diğer
DirectX Uyumlu Ses Kartı
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
 • SESLENDİRME: İngilizce
Oyun derecelendirmesi EVERYONE 10+
© Stardock Entertainment. Galactic Civilizations is a registered trademark of Stardock Entertainment. All rights reserved.Gizlilik İlkesi