Galactic Civilizations IV
Galactic Civilizations IV

Uzay yolculuğu yapan bir uygarlığın mutlak güce sahip lideri olarak yeni yıldız sistemlerini araman ve alt uzay âleminin heyecan verici potansiyelini keşfetmen gerekiyor. Kolonileştirilecek binlerce dünya ve karşılaşılabilecek hem eski hem de yeni düzinelerce uygarlık var.

Bu bir Erken Erişim Oyunudur

Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Daha Fazla Bilgi Edin

Galactic Civilizations IV

Savaş. Gezegen Fethi. Kültürel Egemenlik. Politik İttifaklar. Teknolojik Üstünlük. Zafere nasıl ulaşacaksın?
Galactic Civilizations IV, 24. yüzyılda geçen uzay temelli 4X strateji oyunudur. İnsanlar ışıktan hızlı seyahati keşfetti ve uzaylılar galaksiye hükmetmek için insanlarla mücadele ediyor.
Oyuna yalnızca kendi ana gezegeninle başladıktan sonra yeni teknolojileri araştırman, bilinen galaksiyi keşfetmen, yeni dünyaları kolonileştirmen ve bu sırada halkını memnun etmen gerekiyor. Aynı zamanda diğer uzaylı uygarlıklarıyla ticaret, diplomasi, entrika ve savaş etkileşimlerine gireceksin.
Galactic Civilizations IV, seride kendisinden önce gelen tüm oyunların başarılarını temel alıyor ve oyuna çok daha fazla içerik ekliyor. Liderleri atayacak, yıldız bölgelerini keşfedecek, yepyeni savaş ve işgal sisteminin keyfini çıkaracaksın. Daha ayrıntılı araştırma seçenekleri, hikâye temelli görevler ve yeni 4 eksenli ideoloji sistemiyle tamamen bir galaktik lider olma rolüne bürüneceksin.
Uygarlığını refaha ulaştır ve şu asırlık soruya yanıt ver: Galaksine Nasıl Hükmedeceksin?

Özellikler

  • Galaksiyi keşfet. Yeni yıldız sistemlerini ara ve alt uzay âleminin heyecan verici potansiyelini keşfet.
  • Yeni uygarlıklarla tanış. Evren hem gelişmiş hem de ilkel uygarlıklarla dolu. Rakiplerinin zorluğunu ve teknolojik ilerlemesini belirle.
  • Yeni dünyaları kolonileştir. Çoğu korkunç durumda olan fakat cesareti olan için tamamı özelleştirilebilen binlerce dünya.
  • Yeni teknolojileri keşfet. Yeni teknolojileri bul; bazılarını senin türün diğer türlerden daha kolay kavrayacak.
  • Vatandaş topla ve onlara rehberlik et. Her vatandaş kendi güçlü ve zayıf yönleriyle birbirinden farklıdır.
  • Hükûmetini şekillendir. Hangi vatandaşların güç mevkilerine yerleştirileceğine ve hangi gezegenlerin yönetilmesi gerektiğine karar verirken darbeyle indirilmekten korunmaya çalış.
  • Kaderini belirle. Eylemlerin ve seçimlerinle ulaşmak istediğin uygarlık türünü belirle.
  • Macera seni bekliyor. Galaksinin görevlerle ve etkinliklerle keşfedilmeyi bekleyen zengin ve kadim bir tarihi var.