GNOG

GNOG

GNOG

GNOG, oyuncakların ve sırların dokunularak keşfedildiği bir dünyada geçen 3D bulmaca oyunudur. Benzersiz büyüleyiciliğe sahip canavar kafalarını çevirin, dürtün, döndürün, çekin, üstlerine tıklayın ve onlarla oynarken içlerinde gizlenmiş dünyaları keşfedin. Göz alıcı tasarımlar, eğlenceli etkileşimler ve zengin, tepkisel müziklerle dolu bu el yapımı kafalar, standart oyun ya da VR ile hayat buluyor.
Gerçek dünyadaki oyuncak tasarımlarından ilham alan her bir GNOG kafası, keşfedilmeyi bekleyen minyatür bir dünya. Bir kitaplığı tutup çevirerek bir yığın gizli madeni parayı ortaya çıkarın, kolları çevirerek hasarlı bir gemiyi dış uzayda yönlendirin, bir tekerleği döndürerek ocaktaki güveci pişirin – her bir eğlenceli etkileşim canlı geri bildirimler ve şaşırtıcı sonuçlar oluşturur. Her seviyede gelişen rahatlatıcı ve dinamik müzikler eşliğinde, GNOG'un gerçeküstü dünyalarından ve keyifli bulmacalarından gözünüzü ayıramayacaksınız.

Özellikler

Windows
Mac OS
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 veya üzeri
İşletim SistemiWindows 10 veya üzeri
İşlemci2GHz 64 Bit CPU
İşlemciIntel Core i5-4590 veya AMD FX 8350
Bellek2 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Ekran1 GB bellek ile özel grafik kartı
EkranNVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 ya da üzeri
DirectXSürüm 9.0
DirectXSürüm 9.0
Depolama2 GB kullanılabilir alan
Depolama2 GB kullanılabilir alan
Ek NotlarVR Desteği için Önerilen Gereksinimler
Ek NotlarVR Desteği için Önerilen Gereksinimler
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca-İspanya, Arapça, Danca, Felemenkçe, Fince, Japonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Portekizce-Brezilya, Rusça, İsveççe, Türkçe
  • 10+ HERKES
KO_OP telif hakkı 2019