Golf Club Wasteland
Golf Club Wasteland

  • Golf Club Wasteland-cjons
İnsan yaşamı son buldu ve dünya aşırı zenginlerin golf sahası oldu. Bu distopik çorak şehirde insanlığın düşüşünün öyküsünü hikâye anlatımı, keşif ve Mars'tan yayınlanan bir radyo yayını yoluyla öğrenirken mükemmel vuruşla topu deliğe sokmaya çalış.

İnsan yaşamı son buldu. Dünya aşırı zenginlerin golf sahası oldu.

Çorak Şehirlerde Bir Golf Macerası
Mars'a kaçan zenginler biraz golf oynamak için harap Dünya'ya geri dönüyor. Bu ıssız yerdeki her golf sahası, küçük bir hikâye ve mükemmel vuruşla topu deliğe sokmak için çözülmesi gereken bulmacalar sunuyor. Neon tabelalar ve etkili grafitiler güncel olayları, Silikon Vadisi kültürünü ve insanlığı topa tutarken harap olmuş anıtlar, alışveriş merkezleri ve terk edilmiş müzelerde golf oyna..

Tek Delikte Üç Hikâye

İnsanlığın çöküşünün hikâyesini Dünya'ya son bir oyun için gelmiş olan yalnız golfçünün hikâyesinden detaylar, kaçıp giden insanların hayatlarından küçük bilgiler veren Mars radyosu Radyo Nostalji ve seni uzaktan izleyen "gizli gözlemci"nin anlatımlarıdan oluşan üç farklı kaynaktan edindiğin bilgilerle öğren.

Radyo Yıldızı Kayıyor

Yolculuğunda sana Mars radyosu Radyo Nostalji'deki insanların hikâyeleri ve özenle bestelenmiş müzikler eşlik ediyor. Bu istasyon Mars vatandaşlarının Dünya özlemini 2020'lerden müzikler çalarak ve insanları telefonla bağlayıp gezegene dair anılar paylaştırarak gideriyor. Hoş sesli radyo DJ'i programını Mars'taki hayatın pek ilgi çekici olmadığını düşündüren haberler ve duyurularla sürdürüyor.

Cuk Oturuyor

Üç farklı oyun moduyla her golfçü kendi zevkine uygun bir şeyler bulabilir. Sakin bir deneyim arayan oyuncular Hikâye Modu'nda hikâyenin ve rahatlatıcı manzaraların tadını çıkararak golf oynayabilir. Rekabetçi oyuncular Zor Mod'da bölümleri yeteneklerini kullanarak ve bulmacaları çözerek sınırlı vuruş sayısıyla bitirebilir. Profesyoneller ise neredeyse hiç hata payı verilmeyen Demir Mod'u oynayabilir. Oyun kavraması kolay kontrollere ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip. Herkes oyunun başına geçip istediği tempoda oynayabilir.

Kaçırılmayacak Bir Fırsat

Oyunun her kopyası, dijital Golf Club Wasteland Resmi Oyun Müzikleri ve yalnız golfçü Charley'nin geçmiş hikâyesini derinlemesine ve göz alıcı görsellerle anlatan bir Çizgi Roman Kitabı içeriyor.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
OS versionWindows 7
OS versionWindows 7
CPU2.6 GHz Intel Quad Core
CPU2.6 GHz Intel Quad Core
Memory3GB
Memory3GB
GPUNVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB Memory
GPUNVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB Memory
DirectXNo option
Storage3GB
Storage3GB
Additional input deviceGamepad
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: English
  • Metin: English, Italian, Spanish, Russian, French, German, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Polish
© 2021 Untold Tales S.A. and Demagog Studio Golf Club: Wasteland, the Golf Club: Wasteland logo, the Untold Tales logo and Demagog Studio logo are trademarks of Untold Tales S.A. and/or Demagog Studio. All rights reserved.