Gone Home
Gone Home

7 Haziran 1995. 01.15 Yurt dışında bir yıl geçirdikten sonra eve dönüyorsun. Ailenin seni karşılamasını bekliyorsun ama ev boş. Bir şeyler ters. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? Gone Home'da bu gizemi tek başına çöz.

Go Home Again

7 Haziran 1995. 01.15
Yurt dışında bir yıl geçirdikten sonra eve dönüyorsun. Ailenin seni karşılamasını bekliyorsun ama ev boş. Bir şeyler ters. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? Gone Home'da bu gizemi tek başına çöz.
Gone Home, interaktif bir keşif simülasyonudur. Her şeyin normal gibi gözüktüğü bir evin her ayrıntısını inceleyerek orada yaşayan insanların hikâyesini keşfet. Bir ailenin geride bıraktıklarını araştır ve yaşadıkları olayları ortaya çıkar.
Gone Home Image

Özellikler

  • Kişisel Bir Hikâye: BioShock serisinin ustaları ve Minerva's Den'in hikâye ekibi tarafından oluşturulan Gone Home, bir ailenin belirsizlik, ıstırap ve değişim nedeniyle yaşadığı zorlukları zengin ve ince ayrıntılarla anlatıyor.
  • Sürükleyici Bir Ortam: Her ayrıntının dikkatle oluşturulduğu ve deneyiminin dışarıda yağan yağmurun sesiyle çevreleneceği bir evi ziyaret ederek 1990'lara geri dön.
  • Savaş veya Puzzle Yok: Gone Home, saldırılmadan, sıkışıp kalmadan veya öfkelenmeden istediğin hızda oynayabileceğin, kısa, şiddetsiz ve bulmacasız bir deneyimdir. Bu ev keşfedilmeyi bekliyor.
  • Tam İnteraktif Araştırma: Bir ailenin kişisel eşyalarını, geride bıraktıkları notları ve mektupları inceleyerek burada neler olduğunu keşfet. Gözlem gücünü kullanarak keşif sırasında ortaya çıkacak hikâyeyi birleştir.
  • Kamera Arkası Yorumları: Gone Home'un perde arkasındaki geliştiricilerin, müzisyenlerin ve ses sanatçılarının yorumlarından oluşan 90 dakikalık bir kayıt. Yeni bir oyuna başlarken Modifiers düğmesine tıklayarak Yorum moduna erişebilirsin!

Özellikler

Windows
Mac OS
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 32 bit
İşletim SistemiWindows 10 64 bit
İşlemci1.8 GHz
İşlemci2.6 GHz
Bellek2 GB
Bellek4 GB
Depolama2 GB
Ekran Kartı512 MB Video RAM
Ekran Kartı2 GB Video RAM
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (İspanya)
Gone Home®, The Fullbright Company, LLC 2013 şirketinin tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır