Halcyon 6 Starbase Commander

Üs kurma, derin taktiksel savaş, mürettebat yönetimi ve gelişen hikâye anlatımı içeren retro uzay strateji RYO. Halcyon 6: Lightspeed Edition, ödüllü bağımsız strateji RYO Halcyon 6'nın büyük ölçüde geliştirilmiş sürümüdür.

Halcyon 6 Starbase Commander Hakkında

Geliştirici
Massive Damage Inc.
Yayıncı
Massive Damage Inc.
Çıkış Tarihi
Etiketler
Bağımsız
RYO
Strateji
Derecelendirme
Platform
Windows

Halcyon 6 Hakkında

Üs kurma, derin taktiksel savaş, mürettebat yönetimi ve gelişen hikâye anlatımı içeren retro uzay strateji RYO.
Terran uzayının sınırında gizemli bir öncül ırk tarafından terk edilen yıldız üssü Halcyon 6 bulunuyor. Görevin, bu terk edilmiş üssü ele geçirmek ve yeniden kurmak. Gizemli bir uzaylı gücü Dünya'ya doğru ilerlemeye çalışıyor ve bu üs New Terran Federation'ın yeni ittifaklar kurma, yeni teknolojileri araştırma ve yaklaşan istilayı engellemek için bir yol bulma konusundaki en büyük şansı.

Özellikler

  • Üs Kurma: Kaynakları harcayarak üste tesisler (odalar) kurup üretim ve teknoloji olanaklarını geliştir ya da gemiler kurarak daha fazla bölgeyi kontrol etmek için destek sağla
  • Keşif: Filolarını yaklaşan düşman tehditlerini ortadan kaldırmaları, uzaylı grupları için görev yapmaları veya bonus kaynaklar elde etmeleri için yakınlardaki yıldız kümelerine ata
  • Mürettebat Yönetimi: Mürettebatı faaliyet etkinliğini büyük ölçüde geliştirmek için istasyondaki tesislere veya savaş, görevler ve etkinlik konusunda eşsiz yollarla katkı sağlamaları için gemilere ata
  • Derin Taktiksel Savaş: Taktiksel gemi veya kara savaşlarına katılarak düşman etkinliklerine son ver, bölgede bir güvenli nokta kur ve en sonunda düşmanın ana gemisini yok et!
  • Hikâye Etkinlikleri: Kurulan odalara, uzaylı diplomasisine skorları veya görevli özelliklerine/becerilerine bağlı olarak oyun, savaşa, zaman temelli uygulanabilir bonuslara/dezavantajlara, görevli özelliği değişikliklerine veya herhangi bir sayıda oyun içi çılgın hikâyelere yol açabilecek hikâye etkinlikleri üretecek (genellikle çok seçenekli sonuçlarla).

Eklentiler

Halcyon 6 Oyun Müzikleri
Eklenti
Halcyon 6 Oyun Müzikleri
Besteci Steven London'dan Halcyon 6: Lightspeed Edition resmî oyun müzikleri. Sevilen ödüllü bağımsız bilim kurgu oyunu Halcyon 6'daki on beş şarkının hepsini içerir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$4,99
Halcyon 6: The Precursor Legacy
Eklenti
Halcyon 6: The Precursor Legacy
Celestial Behemoth'lar masum yıldız gemilerinden beslenerek galaksiyi dolaşıyor. Eserleri toplamak için onları avla. Güçlü yeni Precursor Yıldız Gemini güçlendir ve Precursor teknolojisinin gizli gücünü aç!
Daha Fazla Bilgi Edin
$2,99
Halcyon 6: Lightspeed Edition Artbook
Eklenti
Halcyon 6: Lightspeed Edition Artbook
The Art of Halcyon 6, konsept çizimlerinin, geliştirme öncesi çizimlerin ve Halcyon 6'dan çok sayıda piksel sanatı eserinin bulunduğu güzel bir şekilde tasarlanmış 49 sayfalık bir çizim kitabıdır.
Daha Fazla Bilgi Edin
$3,99

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows XP, Vista, 7, 8, 10
İşletim Sistemi
Windows XP, Vista, 7, 8, 10
İşlemci
2 GHz
İşlemci
2 GHz
Bellek
2 GB RAM
Bellek
2 GB RAM
Depolama
1 GB
Depolama
1 GB
Ekran Kartı
128 MB
Ekran Kartı
512 MB
Desteklenen Diller:
  • İngilizce
Copyright 2021 Massive Damage, Inc. All Rights Reserved.Gizlilik İlkesi