Idle Champions of the Forgotten Realms

Epic Champions Of Renown Sınırlı Süreli Teklifi
100 USD değerindeki eklentini ücretsiz kap! Epic Champions of Renown'u elde etmek için 29 Nisan TSİ 18.00 ve 6 Mayıs TSİ 18.00 tarihleri arasında Idle Champions of the Forgotten Realms indirmeli ve giriş yapmalısın! Bu sınırlı süreli teklif Epic Games Store'daki yeni ve hâlihazırda oynayan tüm oyuncular için geçerlidir.
Idle Champions, romanlardaki, hikâyelerdeki ve büyük yapımlardaki ikonik karakterleri destansı bir macera için bir araya getiren, lisanslı bir Dungeons & Dragons strateji yönetimi video oyunudur.

Idle Champions of the Forgotten Realms Hakkında

Geliştirici
Codename Entertainment
Yayıncı
Codename Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
Tek Oyunculu
RYO
TEEN
Platform
Windows

Idle Champions of the Forgotten Realms

Sınırlı Süreli Teklif 29 Nisan - 6 Mayıs: Epic Champions of Renown (Değeri Toplamda 100 USD'den Fazla İçerikler - ÜCRETSİZ!)

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA GİRİŞ YAP: 29 Nisan 2021 TSİ 18.00 ve 6 Mayıs 2021 TSİ 18.00 tarihleri arasında Epic Games Store aracılığıyla Idle Champions of the Forgotten Realms'e giriş yapan tüm oyuncular Epic Champions of Renown kazanacak!
Epic Champions of Renown'un içerisinde:
● Şu Şampiyonlar açılır: Spurt (3. Slot), Krull (6. Slot), Black Viper (7. Slot), Hew Maan (8. Slot) ve Nova V'Ger (11. Slot)
● Spurt Sandıkları: 16 Altın Spurt Sandığıyla 2 Garantili Parlak ekipman kartı
● Krull Sandıkları: 16 Altın Krull Sandığıyla 2 Garantili Parlak ekipman kartı
● Black Viper Sandıkları: 16 Altın Black Viper Sandığıyla 2 Garantili Parlak ekipman kartı
● Hew Maan Sandıkları: 16 Hew Maan Sandığıyla 2 Garantili Parlak ekipman kartı
● Nova Sandıkları: 16 Nova Sandığıyla 2 Garantili Parlak ekipman kartı
● İki Eşlikçi: Bebek Spurt ve Iris the Beholder
Bu teklif Epic Games Store aracılığıyla hem yeni hem de hâlihazırda oynayan tüm oyuncular için geçerlidir. Epic Champions of Renown'u elde etmek için Idle Champions of the Forgotten Realms indirmeli ve giriş yapmalısın.

R.A. Salvatore'un Forgotten Realms romanlarından Bruenor Battlehammer ya da Baldur's Gate'ten Jaheira gibi ikonik Dungeons & Dragons karakterleriyle başlıyor, maceralar ve etkinlikler sayesinde Drizzt Do'urden, Farideh ve Jim Darkmagic gibi ilave Şampiyonların da kilidini açıyorsun.
Kilidini açtığın her Şampiyon ile oynanış daha da derinleşiyor. Waterdeep: Dragon Heist, Tomb of Annihilation ve Curse of Strahd gibi resmî Wizards of the Coast D&D kitapları üzerine inşa edilen fantezi dünyasında yüzlerce macerayı tamamlamak için oluşturma stratejisinde ustalaş.

Önemli Özellikler

Ünlü Şampiyonların Kilidini Aç

Force Grey serisinin favori karakterleri de dâhil olmak üzere, Dungeons & Dragons dünyasının ünlü Şampiyonlarını topla. Sınırlı süreli karşılaşmalarda grubuna eklemek için daha fazla Şampiyonun ve donanımın kilidini aç.

Oluşturma Stratejisi

Her bir macerayı tamamlamanın anahtarı, özel yeteneklerini maksimuma çıkarmak için her Şampiyonun pozisyonunda ustalaşmaktır. Her Şampiyonun yetenekleri ve donanımları, en iyi kombinasyonu oluşturmak için dikkatli düşünmeyi gerektirir. Sadece en güçlü oluşumlar Dungeons & Dragons canavarlarını alt edebilir.
Formation Strategy

Unutulmuş Krallıkları Keşfet

Şampiyonlarını Kılıç Sahili'nde yolculuğa çıkar. Oyuncular, her bir macerada mücadele ederken Unutulmuş Krallıklardaki tanıdık yerleri keşfedebilirler.

Düzenli Etkinlikler

Oyun, sınırlı süreli etkinliklerle düzenli olarak güncellenmektedir. Etkinlikler tamamlandıkça, oyuncunun koleksiyonuna ekleyebileceği yeni Şampiyonların ve donanımların kilidi açılır.

Çevrimdışı İlerleme

Maceran sen oynamıyorken bile devam ediyor. Mükemmel oluşum stratejini yarat ve bilgisayarının başında değilken Şampiyonların canavarlarla savaşarak sana altın kazandırsın.
Boss Battles

Zaman Kapıları (Time Gates)

Sınırlı süreli etkinliğini kaçırdığın ve kilidini açmak istediğin Şampiyonu seç.

Bağışçı Sistemi

Çok daha büyük ödüller için zorlayıcı yeni kısıtlamalar ile en sevdiğin maceraları yeniden ziyaret et ve yeniden oyna.

Eklentiler

Oyun Müzikleri - Bardic Inspiration Vol. 1
Eklenti
Oyun Müzikleri - Bardic Inspiration Vol. 1
Idle Champions of the Forgotten Realms: Bardic Inspiration Vol. 1 Oyun Müzikleri, sekiz parçası ve birçok müzik türü ile Dungeons & Dragons'a aşkını ilan ediyor.
Daha Fazla Bilgi Edin
$9,99
Kurucu Paketi 3
Eklenti
Kurucu Paketi 3
EPIC Kurucu Paketi, Forgotten Realms'in derinliklerine doğru bir maceraya başlaman için gereken nadir güçlendirmelerin yanı sıra özel ve seçkin içeriklere ev sahipliği yapıyor!
Daha Fazla Bilgi Edin
$19,99
Bubbles the Hollyphant Karakteri Paketi
Eklenti
Bubbles the Hollyphant Karakteri Paketi
Eşlikçiler, Şampiyonların seviyelerini yükseltme, canavarlara tıklama veya ulti yeteneklerini kullanma gibi belirli görevler verebileceğin NPC'lerdir. Verilen göreve bağlı olarak bir eşlikçi, saniye\/dakika başına belirli bir sayıda tıklama yapar.
Daha Fazla Bilgi Edin
$4,99
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Microsoft® Windows® 7
İşletim Sistemi
Microsoft® Windows® 10
İşlemci
2.33 GHz veya daha hızlı bir x86 uyumlu işlemci ya da netbook sınıfı cihazlar için Intel Atom™ 1.6 GHz veya daha hızlı bir işlemci
İşlemci
2.33 GHz veya daha hızlı bir x86 uyumlu işlemci ya da netbook sınıfı cihazlar için Intel Atom™ 1.6 GHz veya daha hızlı bir işlemci
Bellek
2 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
1.5 GB Kullanılabilir Alan
Depolama
3 GB kullanılabilir alan
DirectX
DirectX 10 uyumlu ekran kartı
DirectX
DirectX 10 uyumlu ekran kartı
Ekran Kartı
DirectX 10 uyumlu ekran kartı
Ekran Kartı
DirectX 10 uyumlu ekran kartı
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce
Oyun derecelendirmesi TEEN
©2021 Wizards of the Coast LLC. Tüm Hakları Saklıdır. Dungeons & Dragons, D&D, Idle Champions of the Forgotten Realms, Forgotten Realms, Wizards of the Coast ve bunların ilgili logoları, ABD'de ve diğer ülkelerde Wizards of the Coast LLC şirketinin ticari markalarıdır ve izne tabidir. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.Gizlilik İlkesi