SSS
SSS

INDUSTRIES OF TITAN NEDİR?

Industries of Titan, klasik şehir kurma ve yönetme unsurlarını düşük poli ile voksel sanat tarzıyla bir araya getiren ve Satürn'ün uydusunda geçen bir simülasyon strateji oyunudur.

ERKEN ERİŞİM NEDİR?

Erken erişim, oyunun geliştirilmesini desteklemek isteyen, oyunun geleceğine şekil vermek isteyen ya da yalnızca oyunu 1.0 sürümünden önce deneyimlemek isteyen oyuncuların Industries of Titan'ı erken satın alabileceği bir dönemdir. Bu süreç içinde özellikler eklemeye, oyuncu geri bildirimlerine göre oyunu dengelemeye ve biraz daha süslemeye devam edeceğiz.

NEDEN ERKEN ERİŞİM?

Erken Erişim sayesinde mümkün olduğunca erken bir zamanda geri bildirimlerini alabiliyoruz. Böylece Industries of Titan'ı olabilecek en iyi şekilde çıkarmak için elimizden geleni yapabiliyoruz. Çok fazla fikrimiz var ve senin de oyunun geleceğini şekillendirmemize yardımcı olmanı istiyoruz.

OYUN NE KADAR SÜRE ERKEN ERİŞİMDE OLACAK?

Şimdilik Erken Erişim'in bir yıl sürmesini planlıyoruz. Ancak bir yılın sonunda oyunun tam 1.0 sürümü çıkışı için hazır olmadığını düşünürsek bu durum değişebilir.

ERKEN ERİŞİM'DEKİ İLERLEMEM KAYDEDİLECEK Mİ?

Geriye Dönük Uyumluluk desteği hedeflerimiz arasında olsa da sık sık gelen güncellemeler eski kayıtların yeni sürümlerde beklenmedik hatalara yol açmasına sebep olabilir. Bunun biraz sinir bozucu olduğunun farkındayız ancak Erken Erişim'in doğası ve yeni özellikler eklemek demek bunun ne yazık ki kaçınılamaz olması anlamına geliyor.

GELİŞTİRME SÜRECİNE NASIL YARDIM EDEBİLİR VE NASIL GERİ BİLDİRİM SAĞLAYABİLİRİZ?

Geri bildirimlerini almayı çok isteriz. Geri bildirimlerini iletmek için bize ulaşabileceğin birkaç platform var. Bizi Discord'da bulabilir, Forumlarımıza bir göz atabilir ya da bize Twitter'dan ulaşabilirsin. Alternatif olarak support@braceyourselfgames.com adresi üzerinden de bizimle iletişim kurabilirsin.

TITAN LINUX/MAC PLATFORMLARINDA OLACAK MI?

Şimdilik Linux veya Mac platformlarını destekleme planımız yok. Oyunu gelecekte Mac ve Linux platformlarına çıkarmayı değerlendirebiliriz.

OYUNDA ÇOK OYUNCULU MOD OLACAK MI?

Hedefimiz Industries of Titan'ı ve tüm özelliklerini tek oyunculu bir oyun olarak tamamlamak ancak gelecekte çok oyunculu mod ekleyip eklemeyeceğimizi değerlendirmeye devam edeceğiz.

DESTEKLENEN DİLLER VE BÖLGELER HANGİLERİ?

Erken Erişim yalnızca İngilizce dilini destekleyecek. Gelecekte birden çok resmî dil desteği de eklenecek. Şu anda hayran çevirileri destekleniyor ve bu çevirilere şu adresten erişilebiliyor: https://forums.braceyourselfgames.com/t/localization-guide-for-fan-translators/1623/2

KUMANDA DESTEĞİ OLACAK MI?

Hayır. Oyun kumandası desteği, oynanışın doğası gereği oyunun kullanıcı arayüzünün baştan sona elden geçirilmesini gerektiriyor.

ÖZEL TUŞ ATAMALARI DESTEĞİ OLACAK MI?

Fare ve Klavye için özel tuş atamaları desteği sunuyoruz.

TITAN NE ZAMANDIR GELİŞTİRİLİYOR?

Industries of Titan'ın erken prototipi 2017'nin başında ortaya çıktı, tam yapım ise 2018'in Şubat ayında başladı.

TITAN BULUT KAYITLARINI DESTEKLEYECEK Mİ?

Evet, şu anda Industries of Titan Epic Games Store üzerinden bulut kayıtlarını destekliyor.

TITAN DRM'SİZ Mİ OLACAK?

Evet, Industries of Titan DRM'siz olacak.

INDUSTRIES OF TITAN İÇİN OYUN MÜZİKLERİ PAKETİ VAR MI?

Industries of Titan oyun müzikleri Spotify'da, Bandcamp'te ve Epic Games Store'da mevcut.

INDUSTRIES OF TITAN'I NE SIKLIKLA GÜNCELLEYECEKSİNİZ?

Industries of Titan, Titan Salıları (Titan Tuesdays) olarak adlandırılan her ayın ilk Salı gününde, TSİ 22.00'de büyük çaplı bir içerik güncellemesi alacak.

BİR YOL HARİTANIZ VAR MI?

Yol haritamızı web sitemizden inceleyebilirsin: https://braceyourselfgames.com/industries-of-titan/. Yol haritamızı her ay güncelleyerek ilerlememizi ve ileride bizden neler bekleyebileceğini ekliyoruz!

BRACE YOURSELF GAMES KİMDİR?

Biz bağımsız bir Katamari'yiz! Brace Yourself Games, Vancouver, Kanada'dan sevgilerini gönderen ve Crypt of the NecroDancer ve Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer featuring The Legend of Zelda oyunlarının arkasındaki bağımsız oyun stüdyosudur. Industries of Titan ve Phantom Brigade isimli oyunlarımız şu anda Erken Erişim'de.

INDUSTRIES OF TITAN ÜZERİNDE KİMLER ÇALIŞIYOR?

Oyun tasarımcısı Andy Nguyen'in (Monaco: What's Yours is Mine) liderliğinde, Sir Carma ve Nick Gunn'ın sanat yönetimi, besteci Danny Baranowsky'nin (Crypt of the NecroDancer, Super Meat Boy) ise müziklerle ilgilendiği Industries of Titan ekibi strateji simülasyon türüne yeni bir soluk getiriyor. Oyunda emeği geçen herkesi görmek için buraya tıkla.