Jurassic World Evolution: Claire's Sanctuary
Jurassic World Evolution: Claire's Sanctuary

Harap olmuş Nublar Adası'nda kalan dinozorları kurtarmak için zamana karşı yapılan yarışta eski Jurassic World Operasyon Yöneticisi Claire Dearing ile çalış ve bu dinozorlara Sanctuary cennet adasında yeni bir ev inşa ederken yeni mücadelelerle yüzleş.

Jurassic World Evolution: Claire's Sanctuary

Zaman azalıyor! Bir zamanlar uykuda olan Sibo Dağı'nın her an patlaması bekleniyor ve Nublar Adası'nın dinozorlarının soyunu yeniden tehdit ediyor. Eski Jurassic World Operasyon Yöneticisi Claire Dearing ile aksiyona balıklama dal ve bu görkemli yaratıkları kurtarma görevinde onunla birlikte çalış.
Dinozorları bölgeden sağ çıkarmak için bir baskı olsa da gizemli bir hastalık dinozorları etkiliyor ve güvenliğe sevk edilmelerini engelliyor. Hastalığın sebebini bul, bir tedavi geliştirerek uygula ve dinozorları güvenli ve yeni bir eve gönder. Claire'in dinozor sağlığı konusundaki ideallerini takip ederek Sanctuary cennet adasında örnek bir ekolojik habitat yarat ve dinozorların ihtiyaçları ile ticari bir park işletmenin gerçekleri arasındaki dengeyi kur.
Jurassic World Evolution: Claire's Sanctuary, yeni hikâyenin yanı sıra tamamen yeni yapıları, özellikleri ve adalarına yeni mücadeleler getiren üç yeni dinozoru (Albertosaurus, Euoplocephalus ve Ouranosaurus) içeriyor.
Yeni paleobotanik özellikler ve yeni Greenhouse tesisi sayesinde dinozorlarının yaşadığı bölgeler için nesli tükenmiş bitki türlerini araştırabilecek ve geliştirebileceksin. Ayrıca park ziyaretçileri için yeni off-road "Jurassic Tour" kamyon turu kendine ait yeni binasından yola çıkarılabilir.

Harici Bağlantılar

Puanlar

PC Gamer
Philippa Warr yazdı
71 / 100
“Initially stunning but lacking the depth and variety to support mammoth playtimes.”
Game Informer
Daniel Tack yazdı
7 / 10
“Jurassic World Evolution is a mixed experience, at times reveling in its fantasy and becoming bogged down in its own systems in others. If you're a fan of the franchise it's a fun dip into the prehistoric pool, but the water isn't deep enough to satisfy a voracious carnivore.”
Metro GameCentral
Adam Starkey yazdı
7 / 10
“Probably the best ever use of the Jurassic Park licence in a video game, marred by repetition and exploitable systems.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit
İşletim SistemiWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit
İşlemciIntel i5-2300/AMD FX-4300
İşlemciIntel i7-4770/AMD FX-8350
Bellek8 GB
Bellek12 GB
Depolama8 GB
Depolama12 GB
DirectX11
DirectX11
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2 GB)
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, İspanyolca (Latin Amerika)
  • Metin: İngilizce, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça
© 2020 Frontier Developments, plc. All rights reserved. Frontier and the Frontier Developments logo are trademarks or registered trademarks of Frontier Developments, plc. © 2018-2020 Universal City Studios LLC and Amblin Entertainment, Inc. The use of this game is subject to Frontier's License Agreement, available at frontierstore.net/jwe-legal