Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Royal Edition
Royal Edition

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition ödüllü Kingdom Come: Deliverance'ı ve çıkmış tüm DLC'lerini içerir: • Treasures of the Past • From the Ashes • The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon • Band of Bastards • A Woman's Lot

Royal Edition

Royal Edition, ödüllü Kingdom Come: Deliverance'ı ve çıkmış tüm DLC›lerini içerir

Kingdom Come: Deliverance

Sen Henry'sin, bir demircinin oğlu. Şiddetli bir iş savaşın ortasında istilacıların köyünüzü kasıp kavurmasını ve ailenle arkadaşlarının canına okumasını çaresizce izliyorsun. Bu vahşi saldırıdan zar zor kaçarken, karşı koymak için kılıcını kuşanıyorsun. Anne babanın ölümünün intikamını al ve istilacı güçleri püskürtmeye yardım et!

Treasures of the Past

Macaristan Kralı Sigismund tarafından sürgün edilen vatanseverlerin, haydutların ve düzenbazların gizli hazinelerine giden hazine haritaları.

From the Ashes

Kralın yeni atanmış temsilcisi olarak hangi binaların yapılacağına, hangi insanların getirileceğine karar vermekle ve köylüler arasındaki kavgaları çözmekle yükümlüsün. Her bina eşsiz bir yapıya sahiptir ve kendine has geliştirmelere, malzemelere ve iş gücü gereksinimlerine sahip olduğu için bazı zor kararlarlar vermen gerekecek.

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Bu görev DLC'si, Bold Sir Hans Capon'un gördüğü en güzel hizmetçiyi elde etmek için çabalamaları etrafında dönüyor ancak bu konudaki başarısı sadece aşk sanatındaki ustalığına değil, aynı zamanda güvendiği ekürisi sana yani Henry'e de bağlı. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon'un mutlu sonla bitmesi senin elinde.

Band of Bastards

Kingdom Come: Deliverance'ın üçüncü DLC'si dövüş ve küçük seferlere odaklanıyor. Sir Radzig'in eski düşmanları onun mülklerini yağmalar. Bu yüzden eski arkadaşı, kötü şöhretli paralı asker grubunun lideri Rychwaldlı Kuno'yu yardıma çağırır. Haliyle bir öndere ihtiyaç duyarlar, Henry'den daha iyisini mi bulacaklar?

Woman's Lot

Cesareti ve onuruyla silahlanmış bu kadın, gelecek günleri dudaklarında bir tebessüm ile bekliyor. Tanrının işine akıl sır ermez, bu yüzden hiçbirimiz nelerle karşılaşacağımızı bilemeyiz. Ama bazen hiç beklemediklerimiz, alışılmışın dışında bir kaderle karşılaşır...

Sürümler

Puanlar

Game Revolution
Jason Faulkner yazdı
“If you want an excellent, open-world RPG that feels like a hardcore version of an Elder Scrolls game, then don't hesitate.”
PC Gamer
Andy Kelly yazdı
84 / 100
“Kingdom Come is a seriously satisfying role-playing experience set in a rich, reactive world.”
IGN
T.J. Hafer yazdı
8 / 10
“Kingdom Come: Deliverance is an RPG that does the medieval era right with a refreshingly small-scale story and strong realistic combat.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiOS 64 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
İşletim SistemiOS 64 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
İşlemciIntel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
İşlemciIntel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Bellek8 GB RAM
Bellek16 GB RAM
Ekran KartıNvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
Ekran KartıNvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 11
Depolama70 GB kullanılabilir alan
Depolama90 GB kullanılabilir alan
DiğerSSD önerilir
DiğerSSD önerilir
Desteklenen Diller:
  • SES : İngilizce, Fransızca, Almanca
  • METİN : Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca - İspanya, Türkçe, Lehçe
© 2019 Warhorse Studios s.r.o., Kingdom Come: Deliverance®, Warhorse Studios s.r.o'nun ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, logolar ve telif hakları kendi sahiplerinin mülkiyetindedir. Tüm hakları saklıdır.