Knockout City™ Denemesi
Knockout City™ Denemesi

ÜCRETSİZ, seviye sınırlı deneme* için bugün Knockout City™'de bize katılın! Takım kurun ve her haritada, her topla, her tarzda ve her oyun listesinde rakiplerinizle kapışın. Yakan topta üstünlük kurmak için top atın, yakalayın, kaçın ve müdahale edin!

Knockout City™ Denemesi

Satın Almadan Önce Deneyin

Knockout City'nin sınırlı süreli denemesinde kapışmaya katılın! Denemenin seviye sınırına kadar çeşitli acayip top türleri, konumlar ve oyun listeleriyle en iyilere karşı yakan top kapışması yapın.

Çılgın ve Eğlenceli

Akıllara durgunluk veren yakan top mekanikleri içeren, ışık hızında çok oyunculu maçlarla şehre hükmedin. Yakan topların gücünü artırmak için pas vererek, farklı özelleştirilmiş toplarla rakiplerinizi hedefleyerek veya herhangi bir anda takım arkadaşlarınız tarafından fırlatılmak üzere "top olarak" hücumunuzu geliştirin.

Takım Kurun

Sorunsuz çapraz oyun deneyimiyle çok oyunculu maçlarda sıra dışı eğlenceye ve yoğun rekabete hazır olun! Birlikte rakiplerinize karşı 3'e 3, 4'e 4 veya "herkes tek" maçlar yapın. Takım olarak üstünlük kurmak için pas verin, fırlatın ve strateji geliştirin!

Tarzınızı Belirleyin

Geniş karakter oluşturma seçeneklerini kullanarak karakter tasarımlarıyla kendinizi ve eşsiz görünüşünüzü sergileyin. Vücut türünden saç stiline, özel planörden galibiyet, yenilgi ve alay animasyonlarına kadar görünüşünüzü, ekipmanınızı ve davranışınızı özelleştirin.

Knockout City'ye Meydan Okuyun

Tüm şehirdeki dinamik haritalarda diğer takımlarla mücadele edin. Her haritanın eşsiz özellikleri her maçta kıyasıya ve sürpriz bir deneyim sunuyor. Yakan top heyecanı, basınçlı borularla arka sokaklarda, gökdelenlerin çatılarında, kalabalık sokaklarda ve hatta mahalledeki hamburgercide ve inşaat alanlarında devam ediyor. Yakan toplardan kaçarken hareketli arabalara, çatıdan düşmemeye ve güllelere dikkat edin.

Çarpıcı Şekilde Yeni ve Tanıdık

Aşina olduğumuz kontroller sayesinde oynamayı öğrenmek çok kolay, ancak şampiyon olmak için pratik yapmak çok önemli. Eşit şartlar altında yalnızca en yetenekli topçular öne çıkabilir. Olağanüstü nakavtlar için bilgilerinizi kullanarak oyunun karmaşık özelliklerinin ustası olun.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiWindows 10 64-bit
Windows İşletim SistemiWindows 10 64-bit
Windows İşlemciIntel Core i3 6300 Çift Çekirdek 3.8 GHz
Windows İşlemciIntel Core i5-6600 Dört Çekirdek 3.3 GHz
Windows Bellek8 GB
Windows Bellek16 GB
Windows Depolama15 GB
Windows DiğerNvidia GeForce GTX 660
Windows DiğerNvidia GeForce GTX 970
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya) | Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Rusça, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece
Epic Games Store'dan satın aldığınız Holobux, Xbox, PlayStation® veya Nintendo Switch™'e aktarılamaz ya da bunlar üzerinde kullanılamaz. *Sınırlı ücretsiz deneme 25. seviyeyle sınırlıdır. Deneme değişebilir. Oynamak için internet bağlantısı, EA Hesabı, EA Kullanıcı Sözleşmesinin (terms.ea.com/tr) kabul edilmesi ve Origin İstemcisinin (origin.com/about) yüklenmesi gerekir. EA'in Gizlilik ve Çerez Politikası geçerlidir. Deneme her EA Hesabı başına bir kez oynanabilir. **KOŞULLAR VE SINIRLAMALAR GEÇERLİDİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN www.ea.com/en-gb/legal ADRESİNİ ZİYARET EDİN. © 2021 Velan Studio, Inc. EA ve EA logosu, Electronic Arts Inc.'in ticari markalarıdır. Ticari markalar ilgili sahiplerinin malıdır.