Kraken Academy
Kraken Academy

Arkadaş edin, ruhları özgür bırak ve dünyanın sonunun gelmesine engel ol! Yasal nedenlerden ötürü sadece "teknik olarak bir okul" şeklinde tanımlanabilen hummalı bir rüya olan Kraken Academy'ye hoş geldin. Bir zaman döngüsünü manipüle etmek ve dünyayı kurtarmak için sihirli bir kraken ile güçlerini birleştir.

Kraken Academy Hakkında

Yeni bir okulda ilk günün ve daha şimdiden, dünyayı yaklaşmakta olan bir kıyametten kurtarman gerekiyor. Kraken Academy'ye Hoş Geldin.

Kraken Academy sıradan bir lise değil. Sanat departmanı hayaletlerle dolu, tarikatçılar oyun parkı demirlerinin altında buluşuyorlar ve şimdi de timsahlar çocukları yiyor.
Sihirli bir Kraken ile güçlerini birleştir ve Hain'in kimliğini ortaya çıkar. Bu kişi, kötü niyetli bir deha ve okuldaki herhangi biri olabilir. Her zaman döngüsü ile Kraken Academy'yi kurtarmaya daha da yaklaşacaksın.

Keşfet ve Araştır

Dünyayı kurtarmak tabii ki çok önemli görev ama keşfedilmeyi bekleyen çok çeşitli aktiviteler de var. Bu üç günlük döngü esnasında kampüsün dört bir yanını keşfederken öğretmenlerin ve öğrencilerin rutinlerini öğren. Bir kostümlü partiye katıl, bir dedektif ol ve okul hademesinin bir suç örgütünü çökertmesine yardım et.

Bir Kulübe Katıl

Kraken Academy'de dört kulüp vardır: Müzik, Sanat, Spor ve Drama:
🎸 Alternatif Müzik Kulübüne katıl ve okulun en gergin rock grubunu tamamla.
🎨 Sanat Kulübünde yaratıcılık yeteneğini göster ve çalışmalarınla bir sergide hava at.
🏅 Spor Kulübünde en büyük savaşçı olmak için mücadelelerde yarış.
🎭 Drama Kulübü züppelerle dolu olabilir ama ne derler bilirsin; onları yenemiyorsan, onlara katıl! Kim bilir, bir sonraki abartılı oyunlarının yıldızı belki sen olursun.
Neyse ki, hepsine katılabilirsin! Sihirli tılsımının yardımıyla, zaman döngülerinin her birinde farklı bir kulübe üye ol.

Tanış ve Takıl

Kraken Academy, kaçık kişilikler için bir kaynaşma noktasıdır. Yalnızca Müzik Kulübünde, histerik hayran kızları kendinden uzak tutmakta zorlanan yakışıklı baş vokalist Vladimir; daima zürafalı kapüşonlusuyla dolaşan ve (sen de dâhil olmak üzere) herkesten nefret eden huysuz basçı Simona ve eski sevgilisini unutamayan davulcu Broccoli Girl ile tanışacaksın.
E hadi o zaman! Üniformanı ve sihirli zaman yolculuğu tılsımını kap ve bunun korkunç bir fikir olduğunu söyleyen iç sesine aldırma!

Sürümler

Eklentiler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7
İşletim SistemiWindows 7
İşlemci1.2 GHz işlemci (Intel Core i5 ve üzeri)
İşlemci64 bit işlemci
Bellek1 GB RAM
Bellek1 GB RAM
Depolama400 MB kullanılabilir alan
Depolama400 MB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 10
DirectXSürüm 10
Ekran KartıDX10, DX11, DX12 kapasiteli.
Ekran KartıDX10, DX11, DX12 kapasiteli.
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça
© 2020 Happy Broccoli Games UG. Developed by Happy Broccoli Games. Published by Fellow Traveller®. Fellow Traveller is a registered trademark of Surprise Attack Proprietary Limited trading as Fellow Traveller Games. All rights reserved.