Layers of Fear 2

Layers of Fear 2, keşif ve hikâye unsurlarını öne çıkaran bir birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Oyuncular, esrarengiz bir yönetmenin bir okyanus gemisinde çekilecek filmde başrol oynama çağrısına kulak veren bir Hollywood aktörünü yönetir.

Layers of Fear 2 Hakkında

Geliştirici
Bloober Team SA
Yayıncı
Gun Media
Çıkış Tarihi
Etiketler
Bağımsız
Korku
Hikaye Kitabı
Derecelendirme
Platform
Windows

Layers of Fear 2

Tüm kameralar sana, yani sahnenin merkezine odaklanmış. Bir karakteri canlandırmıyorsun, o karakter sensin. Oynanacak olan rol yalnızca ve yalnızca sana ait. Sadece senin için yazılmış. Sessizlikle karşılanıyorsun. Yönetmenin bağırış çağırışları yok. Kendinin bu versiyonu olman için kimse seni kovalamıyor. Rol yapma isteğinden başka bir şey düşünemiyorsun ancak senaryo sayfaları bomboş.
Geçmişin, zanaatini geliştirmek için gereken becerileri sana dayatarak bugün olduğun kişiyi şekillendirmene yardımcı oldu. Aynı geçmiş, yalnızca dışarıda dünyanın seni görebileceği yerde değil, ancak şeklini bile yitirecek kadar içine gömülmüş bir yerde de derin yaralar kazıdı. Bu anıları bastırıyorsun ancak deneyimlerin seni kimi ya da neyi oynayacağına yönlendirmesine izin veriyorsun.
Sahne ışıklarının altında sessizce dururken karanlık seni çevreliyor, kalp atışlarından başka duyulabilecek tek ses gemiye çarpan dalgaların uzak sesi ve bu anı ölümsüzleştirmek için sana doğrultulmuş kameraların sesleri.
Uzaklardan derin ve hükmeden bir ses yükseliyor. Oyun.
Hangi rolü oynayacaksın?

Oyun Özellikleri

  • Hikâye odaklı keşif - Etrafındaki dünyayı keşfetmelisin. Geçmişini keşfet ve bu film için seçilmenin arkasında yatan sebebi açığa çıkar.
  • Psikolojik korku - Bu filmin bir parçası mı? Yoksa anıların sana oyunlar mı oynuyor? En ufak bir kışkırtma ile dünyan değişebilir, neyin gerçek olduğuna sen karar vermelisin.
  • Okyanus Gemisi seti - Film için sahneleri oynatan geminin derinliklerine doğru yaptığın keşif giderek daha inanılmaz ve çok daha korkutucu olacak.
  • Klasik, uğursuz oyun müzikleri - Arkadiusz Reikowski tarafından bestelenen, George Strezov tarafından yönetilen Sofya Session Orkestrası tarafından çalınan orijinal oyun müzikleri.

Yetişkinlere Yönelik İçerik Tanımı

Bu oyun her yaştan oyuncu için uygun olmayan ya da iş yerinde görüntülenmeye uygun olmayabilen içerikler içerebilir. Sık sık tekrarlanan korku unsurları, bir miktar şiddet unsuru ve genel yetişkinlere yönelik içerik içerir.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci
Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
İşlemci
Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Bellek
5 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
14 GB Kullanılabilir Alan
Depolama
14 GB Kullanılabilir Alan
Direct X
Sürüm 11
Direct X
Sürüm 11
Ekran Kartı
GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Ekran Kartı
GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
Diğer
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Diğer
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Japonca
© Gun Media Holdings, Inc. All Rights Reserved. Gun Media™ and the Gun Media™ logo are trademarks of Gun Media Holdings, Inc. Bloober Team, the Bloober Team logo, Layers of Fear 2 and Layers of Fear 2 logo are trademarks of Bloober Team S.A. All other trademarks are the property of their respective owners.Gizlilik İlkesi