Legends of Runeterra
Legends of Runeterra

League of Legends evreni şampiyonlarını ve onların müttefiklerini içeren strateji odaklı kart oyunu Legends of Runeterra'da beceri ve yaratıcılık her şeye üstün geliyor.

Legends of Runeterra

Bu stratejik kart oyununda başarını şans değil beceri belirliyor. Yıldızlaşmış şampiyonları, dost birimleri ve Runeterra bölgelerini bir araya getir, benzersiz kart sinerjileri kur ve taktiklerinle rakibi yaya bırak.

HER ANIN HÂKİMİ OL

Dinamik, sıra değişimli oynanış sayesinde her zaman tepki ve karşılık verebilirsin. Ama rakibin de bu olanağa sahip. Orijinal League of Legends yeteneklerinden esinlenilmiş, kendine özgü mekaniklere sahip düzinelerce şampiyon kartından istediğini seçip destene ekleyebilirsin.
Şampiyonlar oyuna güçlü kartlar olarak katılır. Akıllıca oynarsan seviye atlayıp daha da güçlenirler. Şampiyonlarına oyun içinde pek çok defa seviye atlatarak oynadıkça şampiyon ustalığı nişanları kazan.

OYNAMANIN HEP YENİ BİR YOLU VAR

Oyundaki her şampiyon ve dost birim, Runeterra'nın Demacia, Noxus, Freljord, Piltover ve Zaun, Ionia, Targon, Shurima ya da Gölge Adalar gibi bir bölgesinden geliyor.
Farklı şampiyonların ve bölgelerin nasıl iş birliği yaptığını inceleyerek rakiplerine karşı sana özgü avantajlar kazan. Sık sık çıkan yeni içerikler ve sürekli gelişen meta sayesinde kombinasyonlar yap, uyum sağla ve yeni fikirlerini dene.

YOLUNU SEÇ

Bilgisayara karşı oynanan oyunlarda, yaptığın her seçim yolculuğunu şekillendiriyor. Benzersiz çatışmalara gir, güçlendirme kazanıp kuşan, yeni şampiyonlar aç ve haritada ilerledikçe yeni sınavlardan galip çık. Düşmanların güçlenecek ama sen de güçleneceksin ve oynadıkça farklı sonlar keşfedeceksin.

ÖDEYEREK DEĞİL, OYNAYARAK KAZAN

Kartları ister bedelsiz olarak kazan ister ihtiyacın olanları kristaller ve joker kartlarla al. Koleksiyonunun kontrolü sende. Rasgele kartlar içeren paketlere asla para ödemeyeceksin. Belirli şampiyonları istediğin zaman alma olanağın daima var ama koleksiyonunu bir kuruş bile harcamadan kolayca tamamlayabilirsin.
Yensen de yenilsen de her savaş deneyim kazandırıyor ve ilerlemene yardımcı oluyor. Önce hangi bölgeyi keşfedeceğini seç ve sana hitap eden kartları aç. Bölgeni istediğin zaman değiştirebilirsin! İlerledikçe yeni takipçiler, büyüler ve şampiyonlar toplayacaksın.
Ek olarak, haftada bir Kasa sandıkları açacaksın. Sen oynadıkça Kasa sandıklarının seviyesi artacak. Böylece içlerindeki kartların nadirliği de yaygın kartlardan şampiyon kartlarına kadar yükselecek! Kasalardan istediğin her karta dönüştürebileceğin joker kartlar da çıkacak. Tahmin yürütmeye gerek yok!

KART ÇEK, UYUM SAĞLA

Laboratuvarlar klasik Legends of Runeterra formülünde daha abartılı değişiklikler yapan, sınırlı süreli, deneysel oyun modlarıdır. İster belirli kısıtlamalara göre kurulmuş hazır bir deste seç ister kendi destenle gel. Kurallar hep değişiyor, üstelik bazen arkadaşlarından yardım alman da gerekebiliyor! Heimerdinger'ın ne işler peşinde olduğunu görmek için sık sık uğra.

SIRALAMADA YÜKSEL

Her sezon sonunda LoR'un Amerika, Asya, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerinin, yani sunucu kesitlerinin her birinde 1024 dereceli oyuncusu Sezonluk Turnuva'ya katılım hakkı elde ederek şan, şöhret ve nakit para ödülü için yarışabilecek.
Ama katılmanın tek yolu dereceli oyunlar değil. Son Fırsat Cenk Meydanı'na da katılabilirsin. Cenk Meydanları, kendilerine özgü kuralları ve açılabilen özel ödülleri olan, sınırlı süreli rekabet modları.

Puanlar

GameSpot
Ginny Woo yazdı
9 / 10
“Legends of Runeterra brings dynamic card design to life in a way that undeniably draws attention to both its snappy back-and-forth and the colorful world of League of Legends.”
IGN
Cam Shea yazdı
9 / 10
“Unique mechanics, dynamic gameplay and polished presentation make this the collectible card game to beat.”
GameCrate
yazdı
8.8 / 10
“Legends of Runeterra is a fantastic digital card game that is still struggling with some flaws in its mobile implementation. However, if you have a PC and a space for a new collectible card game in your life, then this is one of the best you can play.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi64 bit Windows 7, 8.1 ya da 10
İşletim Sistemi64 bit Windows 7, 8.1 ya da 10
İşlemci3 GHz İşlemci
İşlemci3 GHz İşlemci
Bellek4 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Ekran Kartı512MB+ VRAM'e sahip GPU
Ekran Kartı512MB+ VRAM'e sahip GPU
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Rusça, Tayca, Geleneksel Çince, Vietnamca, Türkçe, Korece
  • Metin: İngilizce, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Rusça, Tayca, Geleneksel Çince, Türkçe, Vietnamca, Korece
© 2019-2021 Legends of Runeterra + Riot Games Inc.