Let's Build a Zoo
Let's Build a Zoo

Hayvanat bahçesi kurma vakti! Vahşi yanını ortaya çıkar ve bu şirin ve kapsamlı yönetim simülasyonu ile kendine bir hayvan imparatorluğu inşa et. Ender görülen hayvanları yetiştir ve ithal et, doğru personeli işe al, ziyaretçilerinin gönlünü hoş tut ve birçok tuhaf ve muhteşem olayın üstesinden gel.

Let's Build a Zoo

Oyun Hakkında

Hayvanat bahçesi kurma vakti! Vahşi yanını ortaya çıkar ve bu şirin ve kapsamlı yönetim simülasyonu ile kendine bir hayvan imparatorluğu inşa et. Ender görülen hayvanları yetiştir ve ithal et, doğru personeli işe al, ziyaretçilerinin gönlünü hoş tut ve birçok tuhaf ve muhteşem olayın üstesinden gel. Daha sonra DNA Birleştirmeyi deneyerek aralarında devasa Zürafil (Giraffephant) veya sıcakkanlı PandaKuş (PandOwl) da bulunan 300.000 farklı türde hayvanı birleştir!

Özellikler

  • Kullanabileceğin 500 farklı hayvanla kendi hayvanat bahçeni kur veya 300.000 farklı hayvan kombinasyonuyla hayvanları birleştir
  • Yüzlerce bina, yeşillik, yol ve kafes dekorasyonuyla hayvanlar ve ziyaretçilerinin mutlu olmasını sağla
  • Farklı muhtemel durumların altından kalkabilecek en doğru personeli işe al
  • Hayvanlarının ne yediğinden neyin hayvanlarını yediğine kadar parkında olan her şeyi kontrol et...
  • Hayvanat Bahçeni yönetmeliklere uygun şekilde yönet... ya da dilersen kanunları çiğneyerek daha fazla çok kazan

Hayvanlar

Let's Build a Zoo oynarken dünyadaki diğer Hayvanat Bahçelerinden birçok farklı hayvan ithal edebilirsin! Hayvan yetiştir ve sürülerini genişleterek kafeslerini doldur. Eğer bu fikirden hoşlanmadıysan bunun yerine kendi hayvanlarını da yaratabilirsin! DNA Birleştirme sayesinde 300.000 farklı türdeki hayvanı melezleyebilir, hilkat garibeleri ve tuhaf yaratıklar yaratabilirsin! Bir Çikaka (ChicKaka) nasıl görünür hiç düşündün mü? Şimdi bu sorunun cevabını öğrenebilirsin!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 veya üzeri
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Core i5
İşlemciÜst düzey Intel Core i5
Bellek2 GB
Bellek4 GB
Desteklenen Diller:
  • İngilizce
Copyright No More Robots and Tendershoot. All rights reserved.