Little Big Workshop
Little Big Workshop

Salonunun tam ortasında beliren büyülü bir fabrika hayal et. İşçilerini, istasyonlarını, makinelerini yönet ve Little Big Workshop'un hayalindeki fabrikaya dönüşürken harika şeyler üret!

BU OYUN HAKKINDA

Salonunun tam ortasında beliren büyülü bir fabrika hayal et. Çok dikkatli işçilerin müşterilerin isteklerini hazırladığı, detaylıca planlanmış bir başyapıt. Plastik ördekler ve komidinler, drone'lar ve elektro gitarlar, scooter'lar ve diğer muhteşem ürünler çok farklı materyallerden üretilebilir ve nakit para karşılığı satılabilir – daha fazla makina, daha fazla işçi ve işini büyütmek için bu parayı hemen tekrar fabrikaya yatırabilirsin. Little Big Workshop'ta bir fabrika babasına dönüşüyorsun!
Image 1

Gerçek fabrikalar - EĞLENCE üretir

Büyük Patron sensin ve kendi masa üstü fabrikanın başına geçme zamanı geldi. Fabrika alanını organize et, işçilerini yönet, makine satın al ve verimli üretim bantları tasarla - bunların hepsini zaman kısıtlamaları altında ve müşteri memnuniyetini karşılarken yapmalısın!
Image 2

Açık uçlu bir sandbox deneyimi

Rahatla, burası, işler senin istediğin gibi olana kadar düşünebildiğin, ölçüp tartabildiğin ve kurcalayabildiğin bir sandbox deneyimi. Çeşitli bölümler ve parçalardan üretilen 50'den fazla eşsiz ürün türünü üretirken müşterilere ve sürekli değişen pazara ürün sağla - bunların hepsi farklı materyaller ve üretim yöntemleri ile üretilebilir. Hiçbir iki fabrika aynı gözükmemeli.
Image 3

Ufak eller, büyük hayaller

Küçük bir atölye ile başla ve bunu masalarla dolu bir fabrikaya dönüştür. Her zamankinden daha gelişmiş makineleri aç, daha fazla üretim yöntemi ekle ve hepsinden önemlisi daha çok alan aç. Yakında birden çok üretim bandını yönetecek, her gün yüzlerce gelişmiş ürün üretecek ve şirin işçilerin asıl işi yaparken keyifle onları izleyeceksin.

Özellikler:

  • Çeşitli endüstriler ve geniş yelpazede ürünler
  • Değerler, ekonomi ya da lojistik yerine pratik problemlere odaklan
  • Bir şablonda yer alan tüm üretim adımlarını organize et
  • Daha fazla masa alanı açtıkça büyüyen fabrikalar
  • Eksiksiz simüle edilmiş Gece/Gündüz döngüsü
  • İşçilerinle ilgilen! Onları çok çalıştırırsan yorgun düşerler
  • Şirin model-kasaba çizim tarzı
  • Razer Chroma desteği

Eklentiler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciÇift Çekirdekli İşlemci
İşlemciDört Çekirdekli İşlemci
Bellek2 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Depolama2 GB
Depolama2 GB
Ekran KartıIntel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 veya eş değeri
Ekran KartıGeForce 560 veya üstü, AMD Radeon HD 5830 veya üstü
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça
Developed by Mirage Game Studios. Published by www.Handy-Games.com GmbH. Mirage Game Studios, Little Big Workshop, and their respective logos are trademarks and/or registered trademarks of Mirage Game Studios. All other brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. ©2020 all rights reserved.