Lumberjack's Dynasty - Dijital Destek Paketi
Lumberjack's Dynasty - Dijital Destek Paketi

Lumberjack's Dynasty - Dijital Destek Paketinde çeşitli dijital ögeler ile kapsamlı bir "Başlangıç Rehberi", duvar kağıtları, orijinal soundtrack ve detaylı dünya haritası gibi özel içerikler bulunuyor.

Lumberjack's Dynasty - Dijital Destek Paketi

Lumberjack's Dynasty - Dijital Destek Paketinde çeşitli dijital ögeler ile kapsamlı bir "Başlangıç Rehberi", duvar kağıtları, altı Ponsse tanıtım videosu, orijinal soundtrack ve detaylı dünya haritası gibi özel içerikler bulunuyor.

Orijinal Lumberjack's Dynasty soundtrack

Seni ormanın derinliklerine yolculuğa çıkaracak atmosferik ses ve müzikler!

Dijital dünya haritası

Bir bakışta tüm oyun dünyası - Dijital dünya haritası ile oyunun çok geniş, muhteşem dünyası önüne serilecek ve oyunda yolunu bulmak kolaylaşacak. Haritaya bakarak önemli lokasyonları, kişileri ve görevleri bir çırpıda bulabileceksin.

4K duvar kağıtları

Çok çeşitli özel duvar kağıtları ile muhteşem manzaralar, ormanlar ve müthiş makineler ekranını şenlendirecek.

Başlangıç Rehberi

Açıklamalar, yardım konuları, öneri ve ipuçları - Başlangıç Rehberi pek çok olası soruya cevap veriyor ve Lumberjack's Dynasty'nin sunduğu olanakları genel olarak tanıtarak oyuna hızlı ve kolay bir başlangıç yapmana yardım ediyor.

Ponsse tanıtım videoları

Muazzam makineleri iş başında gör - Ponsse videolarında BISON, COBRA ve SCORPION makinelerini ormanda çalışırken izle. Bu makineleri kullanmak hayallerini mi süslüyor? Gerçekte nasıl çalıştıklarını burada izleyebilirsin.

Dijital ögelere erişim

Tüm dijital ögelere, Dijital Destek Paketi DLC'sini indirdikten sonra oyunun yükleme dizininde "Digital Supporter Pack Content" (Epic Games\Lumberjacks Dynasty) klasöründen erişebilirsin.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7, 8, 10
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Core 2 Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
İşlemciIntel i5 / AMD X4, min. 2.8 GHz
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama12 GB
Depolama12 GB
DirectX11
DirectX11
Ekran KartıDirectX 11 uyumlu GPU, min. 1.5 GB paylaşımsız VRAM (AMD Radeon HD 7000 serisi / NVIDIA GeForce GTX 500 serisi)
Ekran KartıDirectX 11 uyumlu GPU, min. 2 GB paylaşımsız VRAM (AMD R9 300 serisi / NVIDIA GeForce GTX 900 serisi)
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca
  • Metin: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Japonca, Felemenkçe, Lehçe
Lumberjack's Dynasty ©2021 Toplitz Productions GmbH. Published by Toplitz Productions. Developed by Toplitz Productions. All rights reserved.