Deluxe Edition
Deluxe Edition

Sen Star-Lord'sun. Galaksinin ve Guardian'ların kaderi senin ellerinde. Evrene kim olduğunu gösterme zamanı geldi. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.

Marvel's Guardians of the Galaxy: Deluxe Edition

Throwback Guardians Outfit Pack'i erken açmak için Marvel's Guardians of the Galaxy ön satın alımı yap. Bu, her bir Guardian için anında bir kıyafet almanı sağlar, bu kıyafetler de Marvel çizgi romanlarındaki en ikonik görünüşlerden bazılarının sadık yorumlarıdır.

Bu pakete dâhil olan kıyafetler:

 • Team-Lord (Star-Lord)
 • Black Vortex (Gamora)
 • Thanos Imperative (Drax)
 • The Stinger (Rocket)
 • Impaler (Groot)

Digital Deluxe Edition'a şunlar dâhildir:

 • Marvel's Guardians of the Galaxy
 • Star-Lord için Sun-Lord Kıyafeti (Erken Erişim)
 • Star-Lord için City-Lord Kıyafeti (Erken Erişim)
 • Marvel's Guardians of the Galaxy: The Hits - Orijinal Oyun Müzikleri (Dijital İndirme)
 • Marvel's Guardians of the Galaxy: The Art of the Game Mini Sanat Kitabı (Dijital İndirme)
Marvel's Guardians of the Galaxy'ye yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord'un jet botlarını ateşleyerek kozmos boyunca vahşi bir yolculuğa çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian'lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan diğerine patlamalar eşliğinde yol al. Orijinal ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini evrenin kaderi için verilen mücadelenin içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.

YEPYENİ HİKÂYE

Efsanevi uyumsuzlardan oluşan yeni ekibin Guardians of the Galaxy'nin bu yeni ancak sadık yorumunda evreni kurtarmak için yola çıkıyor. Bir şekilde felakete yol açan olaylar zincirini başlatıyorsun ve ikonik ve orijinal Marvel karakterlerinin yaşadığı akıllara durgunluk veren dünyalarda vahşi bir yolculuk başlıyor. 80'lerin en iyilerinin yer aldığı karışık kaseti koy ve maceraya başla.

UYUMSUZLARDAN SÜPER KAHRAMANLARA

Ne yapacakları kestirilemez Guardian'ları bir arada tutan tek şey sensin, bu yüzden bu liderlik işine bir an önce alışman iyi olur. Bu olağan dışı ailemsi grup senin yanındayken ve onlarla birlikte kozmosta dört dolanmaya başlarken ortam gözyaşları ve kahkahalarla dolacak. Bir sonraki köşede seni her ne bekliyorsa bunun bir patlama olacağından eminsin.

DİJİTAL İNDİRME BONUSU

Oyunun dijital sürümünü satın almak Star-Lord için Social-Lord Kıyafeti'ni açacak.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemiteyit edilecek
İşletim Sistemiteyit edilecek
İşlemciteyit edilecek
İşlemciteyit edilecek
Bellekteyit edilecek
Bellekteyit edilecek
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
 • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Japonca
 • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Brezilya Portekizcesi, Rusça, Japonca, Arapça, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
© 2021 MARVEL. Developed by Eidos Montréal. EIDOS, EIDOS MONTRÉAL, SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of the Square Enix group of companies.