Mount & Blade II

Borular çalıyor, kuzgunlar toplanıyor. İç savaşın paramparça ettiği bir imparatorluk. Sınırlarının ötesinde kurulan yeni krallıklar. Kılıç kuşan, zırhını giy, takipçilerini topla ve zafere ulaşmak için Calradia'nın savaş meydanlarına akın et.

Mount & Blade II Hakkında

Geliştirici
TaleWorlds Entertainment
Yayıncı
TaleWorlds Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
RYO
Simülasyon
Derecelendirme
Platform
Windows

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord, çok sevilen Orta Çağ savaş simülatörü ve rol yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband'in merakla beklenen devam oyunudur. 200 yıl öncesini konu alan bu oyun, hem ayrıntılı savaş sistemini hem de Calradia dünyasını zenginleştiriyor.

Erken Erişim

Oyun Erken Erişim olarak yayınlanacağı için ilk anda tüm özelliklere sahip olmayacak. Geliştirme aşaması oynanış, dengeleme ve özellikler üzerine sık sık yapılacak güncellemelerle yakın bir geleceğe kadar devam edecek.

Strateji / Aksiyon RYO

Uçsuz bucaksız Calradia kıtasında keşif, akın ve fetih yaparken yeni arkadaşlar ve düşmanlar edin. Kendi ordunu kurarak savaşa gir ve muharebenin tam ortasında askerlerini komuta edip omuz omuza onlarla çarpış.

Tek Oyunculu Sandbox Mücadele

Oyunu istediğin gibi oyna! Her oynanışın birbirinden farklı olacağı değişken bir sandbox macerasında iktidara ulaşmak için kendi kaderini çiz.

Gerçekçi Ekonomi

Feodal bir ekonomi simülasyonunda hangi mallara ulaşılıp ulaşılamadığını takip et. Kuşatma sonrası açlıkla mücadele eden bir kasabaya tahıl getiren ilk kişi olarak ya da haydutlardan geçilmeyen bir karavan rotasını yeniden hizmete açarak kargaşayı fırsata çevir.

Çok Oyunculu Oyun Modları

Küçük çaplı çarpışmalardan yüzlerce oyuncunun bulunduğu devasa ve destansı kuşatmalara kadar uzanan çeşitli çok oyunculu oyun modlarında, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı taktiksel becerilerini ve savaş yeteneklerini test et.

Yetenek Temelli, Yöneltmeli Savaş Sistemi

Oyunun öğrenmesi kolay ama üzerinde ustalaşması zor olan, ayrıntılı ve yenilikçi savaş sistemiyle düşmanlarını bozguna uğrat.

Nefes Kesen Muharebeler

Savaş meydanına çıkarak ekranında her biri ayrıntılı yapay zekâya sahip, yüzlerce birimle, birinci veya üçüncü şahıs bakış açısından vahşi Orta Çağ savaşlarını deneyimle.

Kapsamlı Modlama Olanakları

Oyunu özelleştirerek tamamen farklı ve kendine özgü bir macera deneyimine dönüştür. Mount & Blade II: Bannerlord'u geliştirmek için kullanılan oyun motoru ve araçlar, modlayıcıların Calradia'yı yeniden yorumlamaları veya kendi dünyalarını oluşturmaları için topluluğa sunuluyor!

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 (yalnızca 64 bit)
İşletim Sistemi
Windows 10 (yalnızca 64 bit)
İşlemci
Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
İşlemci
Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
Bellek
6 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Ekran Kartı
Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran Kartı
NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
Depolama
60 GB kullanılabilir alan
Depolama
60 GB kullanılabilir alan
Diğer
Tümleşik ekran kartları için sistem BELLEĞİNDEN ek 2 GB gerekir. Tahminî değerler nihai sürümle değişebilir.
Diğer
Tahminî değerler nihai sürümle değişebilir.
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • English, Chinese - Simplified, Turkish
© 2008-2020 TaleWorlds Entertainment. Mount & Blade, Mount & Blade II: Bannerlord ve ilgili logolar, TaleWorlds Entertainment'ın ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Gizlilik İlkesi