Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Mutant Year Zero Seed of Evil
Mutant Year Zero Seed of Evil

Mutant Year Zero: Road to Eden'in ana hikayesine devam edin ve saatler süren yepyeni oyunu keşfedin. Tecrübeli iz sürücü geyik Büyük Han ile ekibinizi genişletin ve Ark'tan Dux, Bormin ve tüm diğerlerine karşı gelen yeni tehdidi yenmeye hazır olun. Seed of Evil, yeni büyük ha...

Mutant Year Zero Seed of Evil

Seed of Evil, ödüllü taktik macera oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden'in, orijinal oyunun bittiği yerden devam eden ve daha fazla oyun saati, ziyaret edilecek yeni konumlar ve yeni bir ana karakter sunan eklentisidir!
Ana hikayeye devam edin ve saatlerce süren yepyeni içeriği keşfedin. Tecrübeli iz sürücü geyik Büyük Han ile ekibinizi genişletin ve Dux, Bormin, Selma ve tüm diğerlerine yönelik yeni tehdidi yenmeye hazır olun.
Seed of Evil'de, Ark'ı ele geçiren güçlü ve uğursuz köklerin gizemini çözmelisiniz. Devasa yeni haritaları keşfedin, yeni düşmanlarla savaşın, mutasyonlarınızı geliştirin, tüm yeni donanımları ele geçirin, kaybedilen toprakları geri almaya çalışırken düşmanları alt edin ve yeni bir tehlikeli düşmanla karşı karşıya gelin.
Seed of Evil'i oynamak için, hikayenin sürprizini bozan bilgiler ve yeni içeriğin seviye aralığı nedeniyle Mutant Year Zero: Road to Eden'in ana hikayesini bitirmiş olmanız önerilir.

Ana hikayeye devam edin

Mutant Year Zero: Road to Eden sona erdikten sonra ne olduğunu görün. Ark'taki Bormin, Dux, Pripp ve tüm diğerleri için yeni bir geleceğe doğru devam edin. Öğrendikleriyle nasıl başa çıkacaklar?

Yeni mutant: Büyük Han

Şimdi geyik Büyük Han'ı mutant ekibinize ekleyebilirsiniz. O, Bölgeyi tek başına keşfeden tecrübeli bir iz sürücü. Kritik vuruşlar yapma konusunda yetenekli olmasının yanı sıra düşman gruplarıyla başa çıkmada onu mükemmel kılan eşsiz Ground Pound ve Flame Puke mutasyonlarına da sahip.

Yeni bir tehditle yüzleşin

Ark birdenbire gizemli köklerle kaplandı ve sakinlerinin çoğu normalde oldukları gibi görünmüyor. Bölge Hortlakları dahi bu yeni tehdidin etkisi altında gibi görünüyor ve işleri yoluna koymak iz sürücü ekibinizin elinde!

Yeni içeriğin saatleri

Elektrikli Tabutlar Salonu ve Suburbia Anıt Mezarı gibi yerlerde yeni düşmanları ele geçirin. Seed of Evil'daki yeni hikaye, bir dizi yeni zorluk ve acımasız kavga sunar. Yeni düşmanlara karşı karşıya kalırken taktiklerinizi yeniden düşünmeye hazır olun.

Mutasyonlarınızı iyileştirin

Daha fazla güç için Bormin'in Hog Rush'ını Bear Smash'e ve kaybedilen HP'yi geri kazanmanın artık eyleme mal olmaması için Corpse Eater'ı Corpse Feaster'a yükseltin. Dux'ın Moth Wings'ini, tüm menzil cezalarını kaldıran Wings of the Sniper'a yükseltin.

Kaybedilen bölgeyi geri alın

Bölge Hortlakları ve polis robotlar, daha önceden temizlediğiniz yerlere tekrar girip zarar verdiğinden Cennetlerin Mızrağı veya Deniz Titanları gibi yerleri yeniden ziyaret edin. Bu kez her zamankinden daha güçlüler!

Puanlar

IGN
Mike Epstein yazdı
7.9 / 10
“In changing the interplay between stealth and combat, Mutant Year Zero spins an interesting and intense new perspective on turn-based tactics that pushes you to get the most out of every move you make.”
PC Gamer
Alex Wiltshire yazdı
81 / 100
“Mutant Year Zero is a tense, absorbing and atmospheric new member of the XCOM family.”
GameSpot
David Wildgoose yazdı
9 / 10
“An emphasis on stealth, scouting, and ambushing give Mutant Year Zero's tactical combat a thrilling spin.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
İşletim SistemiWindows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemciIntel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
Bellek6 GB RAM
EkranNVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
Direct XSürüm 11
Depolama8 GB kullanılabilir alan
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce, Rusça
© 2018 "Mutant: Year Zero” Game Ark, LLC'nin tescilli ticari markasıdır. İlgili logolar, karakterler, isimler ve bunların ayırt edici tasvirleri, Game Ark, LLC'nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Funcom® ve Bearded Ladies™ yetkili kullanıcılardır. © 2018 Funcom Oslo A/S. Tüm hakları saklıdır. Funcom®, Funcom Oslo A/S'nin tescilli ticari markasıdır.