Nexomon: Extinction
Nexomon: Extinction

Yepyeni bir hikâyenin, eksantrik karakterlerin ve 300'ün üzerinde yakalayıp eğitebileceğin eşsiz Nexomon'un olduğu klasik bir canavar yakalama deneyimini tekrar yaşa. Eğiticiler Loncasına (Tamer's Guild) katıl ve destansı bir serüvene atılarak tüm umut yok olmadan önce dengeyi geri sağla…
Türler
Özellikler

Nexomon: Extinction

Nexomon: Extinction, yepyeni bir hikâyenin, eksantrik karakterlerin ve 300'ün üzerinde yakalayıp eğitebileceğin eşsiz Nexomon'un olduğu klasik bir canavar yakalama oyunu niteliğinde.
Kudretli Tiran Nexomon'un insanlara ve canavarlara hükmetmek için savaştığı bu dünya yıkımın eşiğinde. Eğiticiler Loncasına (Tamer's Guild) katıl ve destansı bir serüvene atılarak tüm umut yok olmadan önce dengeyi geri sağla…

Yolculuğuna Başla

Çocukluğunun geçtiği yetimhaneden ayrıl, ilk Nexomon'unu seç ve eğitici olarak hayatına başla.

Nexomon'larla dolu bir dünyayı keşfet

Dokuz element türünden olup evrim geçirdikçe güçlenen 381 Nexomon'u yakala ve eğit.

Savaşa Katıl

Tiran Nexomon'lar başı boş geziniyor ve Eğiticiler Loncası (Tamer's Guild) da zor durumda. Savaşın gidişatını değiştirebilir misin?

Eğiticilerle ve Tiranlarla Savaş

Göz alıcı animasyon tekniğiyle tasarlanmış sıra tabanlı savaşlarda öne çık ve potansiyel rakiplerini ve tehlikeli düşmanlarını alt et.

Çok Farklı Bölgeleri Keşfet

Kurak çöllerden dondurucu tundralara kadar uzanan zorlu ortamlardan geç ve bu mekânların Nexomon'larının üzerindeki etkileriyle başa çık.

Kendini Nexomon dünyasına kaptır

Sırları açığa çıkar, yan görevleri tamamla ve bir sürü eksantrik karakterle tanış.

En iyisi olmak için çok sıkı çalış

Dinamik zorluk özelliği sayesinde sen ilerledikçe etrafındaki dünya da daha zorlu bir hâl alacak ve mağlup ettiğin eğiticiler bile öncesine göre daha da güçlenip, savaşmaya hazır hâlde karşına çıkacak!

Puanlar

God is a Geek
Lyle Carr yazdı
8 / 10
“Nexomon: Extinction is a fun monster collecting game, with great writing, that ultimately struggles to differentiate itself much from its peers”
TheGamer
Sam Watanuki yazdı
“Nexomon: Extinction doesn’t provide a ton of innovation from the formula that made the first Pokémon games a success, but honestly, that’s a big reason why I think I enjoy playing the game as much as I do. I missed the boat on the newer generations of Pokémon games like Sword & Shield, primarily due to the fact that the more modernized gameplay just didn't appeal to me.”
RPGamer
Matt Masem yazdı
4 / 5
“While the first title proved that VEWO could do a nostalgic monster collecting game, Extinction shows that the developer is willing and able to push the genre forward in more modern ways.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
OSWindows XP
OSWindows 7+
Processor2 Ghz
Processor2 Ghz
Memory3 GB RAM
Memory4 GB RAM
Desteklenen Diller:
  • AUDIO: English
  • TEXT: English
© 2021 Developed by VEWO Interactive Inc. Published by PQube Limited.