Oddworld: New 'n' Tasty

Oddworld: New 'n' Tasty

Klasik macera oyunu Oddworld: Abe's Oddysee'nin bu sevgiyle elden geçirilmiş, sıfırdan oluşturulmuş ve tamamen yeniden hazırlanan sürümünde Abe olarak antik harabeleri keşfet, etobur canavarlardan kaç ve eli belinde gardiyanları atlat.
Abe'in yeni patlayıcı macerasına tanıklık et - hemen Oddworld: Soulstorm ön siparişi ver!

Oddworld: New 'n' Tasty

Image

Oddworld'e Dönüş

Bir zamanlar Oddworld'ün en büyük et işleme tesisinde mutlu mesut yerleri cilalayan Abe, patronunun fabrikadaki köle işçileri RuptureFarms Tasty Treats'in en yeni atıştırmalık et serisini yapmak için kullanacağı gizli planlarını bulur. Abe şimdi kendisini öğütücülerden kurtarmak zorunda. Ancak bu et tarlasından kaçmak onun Oddysee'sinin yalnızca başlangıcı, çünkü kendi kaderini keşfettiği bu yolculukta Abe'i birçok tehlike bekliyor.
Tamamen sıfırdan oluşturulmuş yeni nefes kesici görsellerin, zenginleştirilen sesin ve geliştirilmiş, daha derin oynanışın tadını çıkar.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7
İşletim SistemiWindows 8
İşlemciIntel i3-3220 (3.30 Ghz)
İşlemciIntel i5
Bellek4 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Depolama10 GB
Depolama10 GB
Ekran KartınVIdia GTX 260 veya eş değeri
Ekran KartınVidia GTX 560 veya eş değeri
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, Almanca
ODDWORLD and all other Oddworld trademarks used herein, including ODDWORLD INHABITANTS, the OW Oddworld Logo, Oddworld: Soulstorm, and ABE are the proprietary trademarks and trade names of Oddworld Inhabitants, Inc. (c)2020 All rights reserved.