Overcooked

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın ...

Overcooked Hakkında

Geliştirici
Ghost Town Games Ltd.
Yayıncı
team17
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Bağımsız
Simülasyon
EVERYONE
Platform
Windows

Çılgın İşbirliğiyle Yemek Pişirme Aksiyonu!

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!
Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalı.
İş birliğine dayalı veya rekabetçi yarış modlarında tek olarak ya da dört oyuncuya kadar klasik kaotik ortak oyunu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor!
BİR MUTFAK GÖREVİ
Soğan Krallığı, keşfetmeniz için zalim ve sıra dışı mutfaklarla dolu zengin bir dünyadır. Epik bir serüvene katılın ve iş birliği ve koordinasyon becerilerinizi son sınırlarına kadar itecek zorlayıcı ve tuhaf mutfaklar dizisinde mücadele edin. Her seviye, siz ve ekibiniz için üstesinden gelinecek yeni zorluklar getiriyor ve bir korsan gemisinde yolunuzu bulmanız, hız yapan kamyonlar arasında gidip gelmeniz, yüzen bir buzda yemek pişirmeniz veya hummalı bir yeraltı dünyasının kanallarında yemek servisi yapmanız gerekiyor ve her seviye, en cesur şeflerin bile azmini test ediyor.
BASİT KONTROLLER/DERİN ZORLUK
Overcooked'u onamayı öğrenmek çok kolay ve herkes eğlenceye katılabilir. Ancak, işler zorlaştığında iletişim kurabilen ve eylemlerini koordine edebilen bir ekip bulduğunuzda, süper şeflerden oluşan iyi yağlanmış bir ekip zirveye çıkacaktır!
FARKI OYUN ŞEKİLLERİ
İster kızarmış yerel iş birliği ekibi isterse sotelenmiş tek oyuncu olarak oynayın, oyunu oynadıkça yeni seviyeleri, yeni karakterleri ve hatta ekiplerin mutfakta rafadan kafaya mücadele edecekleri yeni rekabetçi zorluk seviyeleri açacaksınız.
Ne şekilde oynarsanız oynayın, hararete dayanabileceğinizi düşünüyorsanız mutfağa girmeye hazır olun!

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 (32 bit)
İşletim Sistemi
Daha Sonra Belirlenecek
İşlemci
Çift Çekirdek 2.4GHz
İşlemci
Daha Sonra Belirlenecek
Bellek
2 GB RAM
Bellek
Daha Sonra Belirlenecek
Ekran
GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya üstü
Ekran
Daha Sonra Belirlenecek
Depolama
750 MB kullanılabilir alan
Depolama
Daha Sonra Belirlenecek
DirectX ve Ses Kartı
DirectX Sürüm 11 ve Direct X Uyumlu Ses Kartı
DirectX ve Ses Kartı
Daha Sonra Belirlenecek
Ses Kartı
DirectX Uyumlu Ses Kartı
Ses Kartı
Daha Sonra Belirlenecek
Ek Notlar
Oyun Kumandası Önerilir
Ek Notlar
Oyun Kumandası Önerilir
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Basitleştirilmiş Çince, Japonca
EVERYONE
Overcooked. Ghost Town Games Ltd tarafından geliştirilmiştir © 2016. Team17 Digital Ltd. tarafından yayınlandı. Team17, Team17 Digital Limited’ın ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, telif hakları ve logolar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.Gizlilik İlkesi