Pathfinder: Kingmaker - Season Pass
Pathfinder: Kingmaker - Season Pass

DLC 1: The Wildcards Yeni bir oynanabilir ırk, yeni oynanabilir sınıf ve yeni yol arkadaşı sunuyor. DLC 2: Varnhold's Lot 12 ila 16 saatlik yeni bir bonus hikâye sunuyor. DLC 3: Beneath The Stolen Lands Yeni bir rogue-like zindan inişi oyun modu getiriyor.
Türler
Özellikler

Pathfinder: Kingmaker - Season Pass

DLC 1: The Wildcards

Yeni bir oynanabilir ırk. Oyuna hangi bonus ırkı ekleyeceğimizi belirlemek için yaptığımız ankette bir seçenek çok talep edildi (kazanan Aasimar'ların yanında): Damarlarında bir damla şeytani kan akan insanlar olan Tiefling'ler. Onları ana oyuna eklemedik ancak çıkış sonrası içeriklerde doğal olarak aklımıza ilk gelen seçenek onlar oldu.
Yeni bir yol arkadaşı. Bir ırk ile bir sınıfı birleştirirsen bir karakter elde edersin. Diğer tüm yol arkadaşların gibi kendi hikâyesine sahip olan yeni yol arkadaşın Tiefling Kineticist'e hoş geldin de. Kendisi ayrıca romantik ilişki kurulacak bir seçenek de olabilir ve Kingdom'daki pozisyonlardan birine geçebilir.

DLC 2: Varnhold's Lot

Yeni bir bonus hikâye. Jamandi Aldori'nin malikânesinde zaferini kutlarken Stolen Lands'in bir başka kahramanı ile tanıştın: paralı komutan Maegar Varn. Sen Shrike Hills and Narlmarshes'ta baronluğunu kurarken Varn ve onun insanları Dunsward'un kayalık dağ eteklerinde Varnhold ismindeki kendi ulusunu kurmakla meşguller. Neye karşı çıkmak zorundalardı? Bu yeni hikâyeyi oyna ve orada aldığın kararlarının sonuçlarını ana hikâyeye taşı!

DLC 3: Beneath The Stolen Lands

Yeni bir oyun modu. Bazen unutulmayan karakterlere, zengin bir arka plana ve karmaşık seçimlerle sonuçlara sahip bir hikâyeyi oynamak istersin. Ancak bazen de yalnızca eline bir kılıç almak, büyüler yapmak ve canavarlardan oluşan bir sürüyü yok etmek istersin! Bu DLC, yeni ve eşsiz bir bölüm sonu canavarı ile tamamlanan, rastgele yaratılan sonsuz bir rogue-like zindanı getiriyor. Bunu ayrı bir oyun olarak ya da ana hikâyenin bir parçası olarak keşfedebilirsin. Ne kadar derine gidebilirsin?

Puanlar

ThisGenGaming
Justin Oneil yazdı
8 / 10
“Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition is a deep isometric CRPG that any D&D fan will most likely enjoy.”
Impulsegamer
Alex Novus yazdı
4 / 5
“If you're looking for an engaging tabletop RPG experience on the PlayStation 4, then Pathfinder: Kingmaker Definitive Edition is indeed that game with intuitive turn-based mechanics in a classic archetype setting. Definitely great value for money”
COGconnected
Doug Mercer yazdı
80 / 100
“Controls and obnoxious voice acting aside, Pathfinder delivers exactly what it promises and does so very well.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 64 bit veya daha yenisi
İşletim SistemiWindows 7 64 bit veya daha yenisi
İşlemciIntel Celeron 1037U @ 1.80GHz
İşlemciIntel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz
Bellek4 GB
Bellek8 GB
Depolama30 GB
Depolama30 GB
Ekran KartıIntel HD Graphics 3000
Ekran KartıATI Radeon HD 5770 veya NVIDIA GeForce GTX 960M
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince
Prime Matter is a division of Koch Media GmbH, Austria. Prime Matter and its respective logos are trademarks of Koch Media GmbH