PHANTASY STAR ONLINE 2

PSO2, sonsuz maceralar gibi devrimsel oynanış özellikleri, Hibrit Özelleştirilebilir Aksiyon (Hybrid Custom Action) ve benzeri görülmemiş bir karakter özelleştirme ekranı sunuyor. Bugün bir ARKS Casusu ol!

PHANTASY STAR ONLINE 2 Hakkında

Geliştirici
SEGA Corporation
Yayıncı
SEGA Corporation
Mevcut
2021
Etiketler
RYO
Aksiyon
Çok Oyunculu
MATURE 17+
Platform
Windows

PHANTASY STAR ONLINE 2

Uzun süredir beklenen Oynaması Ücretsiz Çevrimiçi RYO Phantasy Star Online 2 sonunda geldi!

ORACLE FİLOSU'NA HOŞ GELDİN

Yaşanması mümkün olmayan gezegenleri keşfederek Falspawn adlı karanlık varlıkların izlerini sürmekle görevlendirilmiş elit bir özel tim olan ARKS'ın Casuslarından birisin. Dört farklı ırktan müttefiklerinle güçlerini birleştir, her biri benzersiz silahlara ve özel becerilere sahip dokuz sınıf arasından seçim yap ve arkadaşlarınla sayısız zorlu göreve atıl!

BENZERSİZ ÇEVRİMİÇİ AKSİYON RYO

Çevrimiçi bir RYO'da bugüne kadar görülmüş en hassas aksiyonlu savaş sistemini deneyimle. PSO2'nin sonuna kadar özelleştirilebilir saldırılar ve beceriler içeren savaş sistemi, oyuncuları savaş stratejilerinde yaratıcı olmaya teşvik ediyor. Keskinlik ve yetenek her savaşın sonucunu belirlerken, aralarından seçim yapabileceğin on sekiz silah çeşidi ile hiçbir zaman tek bir oynayış tarzı ile sınırlı olmayacaksın.

EKSİKSİZ KARAKTER YARATMA EKRANI

Bugüne kadar yapılmış en güçlü karakter yaratma ekranlarından birini keşfet. Aralarından seçim yapabileceğin dört ırk ile ARKS Casusunun görünümünü özelleştirmek sadece başlangıç. PSO2'nin sürekli genişleyen düzenlenebilir aksesuar ve çok katmanlı kıyafet kataloğu sonsuz olasılık sunuyor ve bu olasılıklar yalnızca senin hayal gücün ile sınırlı.

OYNAMASI ÜCRETSİZ

İndir ve ücretsiz oyna. Phantasy Star Online 2'nin sunduklarını hiçbir seviye sınırı ve engellenmiş hikâye içeriği olmadan deneyimle. Sonu Gelmeyen Bir Görev Seni Bekliyor!
・Ana oyun Oynaması Ücretsiz, ancak satın alınabilecek belirli ücretli içerikler mevcut.

Eklentiler

3.000 AC Exchange Ticket
Eklenti
3.000 AC Exchange Ticket
Phantasy Star Online 2'nin özel oyun içi para birimi 3.000 ArksCash (AC) Exchange Ticket. ・Bu exchange ticket'ı satın alarak ve Phantasy Star Online 2'ye giriş yaparak 3.000 AC oyun içi para birimini elde edebileceksin.
Daha Fazla Bilgi Edin
$29,99
100 AC Exchange Ticket
Eklenti
100 AC Exchange Ticket
Phantasy Star Online 2'nin özel oyun içi para birimi 100 ArksCash (AC) Exchange Ticket. Bu exchange ticket'ı satın alarak ve Phantasy Star Online 2'ye giriş yaparak 100 AC oyun içi para birimini elde edebileceksin.
Daha Fazla Bilgi Edin
$0,99
TAILS Collaboration Pack
Eklenti
TAILS Collaboration Pack
Bu paketle Phantasy Star Online 2'ye özel oyun için ögeler elde et. Sonic serisinden Tails ve diğer kullanışlı ögeler gibi çapraz ögeler içerir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$34,99
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit
İşlemci
Intel Core 2 Duo E6300 ve üstü
İşlemci
Intel Core i5 6500 ve üstü
Bellek
2 GB RAM
Bellek
2 GB RAM
Depolama
80 GB
Depolama
80 GB
DirectX
Sürüm 9.0c
DirectX
Sürüm 9.0c
Ekran Kartı
RADEON HD2900XT
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Japonca
  • Metin: İngilizce, Japonca
Oyun derecelendirmesi MATURE 17+
©SEGA. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of the SEGA Holdings Co., Ltd or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.Gizlilik İlkesi