Predator: Hunting Grounds

Sürüm

Digital Deluxe Edition

Predator: Hunting Grounds, insanla Predator'ı karşı karşıya getiren, asimetrik bir çok oyunculu nişancı oyunudur. Digital Deluxe Edition'ı alarak oyunu, özel oyun içi ögeleri ve dijital içerikleri elde et.

Predator: Hunting Grounds Hakkında

Geliştirici
Illfonic LLC
Yayıncı
Sony Interactive Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Çok Oyunculu
Nişancı
Aksiyon
Mature 17+
Platform
Windows

Predator: Hunting Grounds Digital Deluxe Edition

Predator: Hunting Grounds, insanla Predator'ı karşı karşıya getiren, asimetrik bir çok oyunculu nişancı oyunudur. Oyunu, şu gibi özel oyun içi ögeleri ve dijital içerikleri elde et:
• 48 saatlik iki kat XP takviyesi
• 5 Field Locker
• Özel Epic Games temalı Fireteam Kamuflajı ve Silah Kaplaması
• Özel Epic Games temalı Predator Kaplaması ve Zırh Kaplaması
• Özel Epic Games temalı Predator Maskesi Savaş Boyası
• Özel Epic Games temalı silah kaplaması
• Battle Hardened Saldırı Karakterine Erken Erişim
• Predator Eclipse Maskesine Erken Erişim
• Dark Horse imzalı Predator: Hunters dijital çizgi romanı*
İşleri tersine çevirip Predator'ları alt etmeye karar veren bir grup hayatta kalan insanın macerasını takip et. Bu 120 sayfalık koleksiyon Predator: Hunters 1-5. sayılarını içerir.
Predator: Hunting Grounds, Predator'ın en zorlu avını takip ettiği Güney Amerika'nın ıssız ormanlarında geçen, sürükleyici ve asimetrik bir çok oyunculu* nişancı oyunudur. 4 kişilik seçkin Fireteam'in bir üyesi olarak oyna ve Predator seni bulmadan önce milis operasyonunu tamamla. Veya çok kapsamlı ölümcül uzaylı teknolojileri arasından seçim yaparak en değerli avını avlamak için Predator olarak oyna ve ödüllerini tek tek topla.

Predator Dünyasına Adım At:

Tamamen Predator evreninin hikâyesine özgü görünüş ve hisse sahip bir dünyaya adım at. Beyaz perdedeki atmosferi PC'ye taşıyan Unreal Engine sayesinde yemyeşil orman, hedefe doğru ilerleyen askeri timin görüntüsü ve sesleriyle canlanıyor. Ağaçların tepesindeyken, yanıp sönen ışıklar ve uğursuz çıtırdama sesi, ekibin ölümcül bir rakiple karşı karşıya olduğu hissini güçlendiriyor. Predator evreninin hayranları, destansı Predator tema şarkısından oyuna özgü ışık bükücü pelerin ve termal Predator teknolojisine kadar birçok içerikle hem tanıdık hem de yeni bir düzenin keyfini çıkaracak.

İnsan, Uzaylı Silahlarına karşı:

Ordunun en ama en iyisi olan Fireteam için tabancalardan saldırı tüfeğine, av tüfeğinden el bombasına ve ağır silahlara kadar çok sayıda son teknoloji ürünü içeren bir cephanelik hazır bulunuyor. Her asker silah ekipmanlarını özelleştirebilir. Benzer şekilde, Predator'ın dipçikli Plasma Caster, Combistick, Smart Disc, Wrist Blades, Yaujta Longbow ve daha fazlasından oluşan eşsiz teknolojik ekipmanları bulunuyor.

Orman Savaşı:

Güney Amerika’nın çatışma bölgeleri tehlikeli, sık ormanlı ve yaygın çalılıklarla doludur. Gerilla askerler, su kenarındaki savunma barınakların arasında iyice kamufle olur. Fireteam hedefe ulaşmak için ister birlik olarak hareket etsin, isterse stratejik olarak dağılmış olsun, oyundaki zengin ortam, yaklaşımını mükemmelleştirmen için farklılıklar içeren bir çevre sunar. Predator içinse doğaüstü becerilerini kullanmak, ağaç gövdelerine tırmanmak ve avını korkutucu bir hızla takip etmek amacıyla dalların arasında gizlemek için ağaçlar biçilmiş kaftandır.
  • Dijital çizgi romanı okumak için ücretsiz Adobe Acrobat Reader gereklidir. Adobe Acrobat Reader'ı şu adreste bulabilirsin: https://get.adobe.com/reader
    **Bazı Fireteam ve Predator silahlarının kilidini açmak için oyunda ilerlemek gerekir.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşletim Sistemi
Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşlemci
Intel Core i5-6400 veya AMD FX-8320
İşlemci
Intel Core i7-5930K veya AMD Ryzen 5 1600X
Bellek
8 GB RAM
Bellek
16 GB RAM
Ekran Kartı
Nvidia GTX 960 veya AMD R9 280x
Ekran Kartı
Nvidia GTX 1660 veya AMD R9 Fury X
Depolama
18 GB kullanılabilir alan (Sabit Disk)
Depolama
18 GB kullanılabilir alan (Sabit Disk)
Ses Kartı
Çok Yakında
Ses Kartı
Daha Sonra Belirlenecek
Desteklenen Diller:
  • Çok Yakında
Oyun derecelendirmesi Mature 17+
* Dijital çizgi romanı okumak için ücretsiz Adobe Acrobat Reader gereklidir. Adobe Acrobat Reader'ı şu adreste bulabilirsin: https://get.adobe.com/reader/ **Bazı Fireteam ve Predator silahlarının kilidini açmak için oyunda ilerlemek gerekir. PREDATOR TM & © 2020 TWENTIETH CENTURY FOX FILM CORPORATION. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ©2020 Sony Interactive Entertainment LLC. IllFonic® ve IllFonic Logosu, tüm dünyada IllFonic, LLC'nin ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. “PlayStation Family Mark”, “PlayStation” ve “PS4 logosu”, Sony Interactive Entertainment Inc.in tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. “Greatness Awaits”, Sony Interactive Entertainment LLC'nin ticari markasıdır.Gizlilik İlkesi